Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Детальніше про проект

Зовнішнє оформлення для булочної-кондитерської «Буланже».

За останніх пару років у нас відкрилося багато пекарень, причому всі на одне обличчя: чорно-білі кольори, логотипи з колосками, випічка з заморозки: швидко, дешево, масово.
З витяжок поширюються запахи кориці, ванілі та інших спецій, які викликають рясне слиновиділення і заманюють клієнтів.
Однак ніхто не дбає про користь, здоров’я, наслідки, всіх цікавлять гроші сьогодні …
І тому нам було подвійно приємно створювати візуальну складову бренду майбутньої мережі пекарень-кондитерських «Буланже» (з фр. Пекар), політика якої – продавати не тільки смачний, але і корисний продукт, виготовлений за традиційною технологією.
В першу чергу це фірмові хліба, виготовлені за традиційною рецептурою з опари (час приготування від 6 до 24 годин) на заводі в Сумах.
Окремої уваги стоять унікальні кондитерські вироби, яких Ви не зустрінете в інших пекарнях, і які також робляться на місцевому заводі, тому завжди можна бути впевненим в їх свіжості.
У дизайні ми відійшли від «модних» чорно-білих кольорів і колосків, адже відмінності повинні бути у всьому, а їх тут багато. В інтер’єрі і зовнішній рекламі використано натуральне дерево, тоноване в білий колір. Слоган також підкреслює відмінність і підсилює унікальність.
Вам варто зайти в Буланже, це щось особливе …

Дивіться також:

Інтер’єрне оформлення булочної-кондитерської «Буланже».

Сподобалося? Прорахувати вивіску!

Буланже, кондитерська
16.11.2020г.

Сподобалася робота?