Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Неонові вивіски

Виготовлення неонових вивісок сповільнив розвиток світлодіодних технологій, проте в останні роки неонова реклама переживає друге дихання, адже той ефект і зовнішній вигляд, який притаманний саме скляним неоновим трубкам поки не вдалося замінити жодної світлодіодної технології.

Особливе підсвічування, тепло і ореол, який випромінює неон – це те, за що готовий платити клієнт, і саме це створює особливий ефект і атмосферу, притаманну відкритому неону.

Види неонових вивісок

Відкриті неонові вивіски

Найяскравіший і характерний вид вивіски з неонових трубок, в якому неон не закритий іншими рекламними матеріалами та елементами і представлений у всій своїй красі. Відкриті неонові трубки використовують для внутрішніх логотипів, вивісок кафе, барів і ресторанів, у місцях, де вивіска повинна виглядати особливо яскраво та ефектно, привертати максимум уваги клієнтів.

Вивіски з закритим неоном

Цей вид рекламних конструкцій зроблений за такою ж технологією, що і з використанням світлодіодів. Однак внутрішнє освітлення замінено на неонові трубки, що надає рекламі особливу яскравість світіння. Незаперечним плюсом використання неону є вибір його різноманітних кольорів, а при використанні кольорового неону в комплекті з кольоровим акрилом, яскравість і ефектність світлових елементів збільшується в рази.

Неонові вивіски з контражурним підсвічуванням

Ефект контражурного підсвічування створюється, коли світло спрямоване з лицьової поверхні букви назад на основу вивіски чи поверхні, іншими словами лицьова стінка букви не світиться, а підсвічується основа навколо неї. При такому типі освітлення світло відображається від основи вивіски і створює м’який ореол, яскравість якого залежить від кольору основи вивіски: чим світліша основа, тим яскравіше буде відбиватися підсвічування. Переваги використання неонових трубок при виготовленні неонових вивісок у тому, що вони світить на всі 360 градусів, тому однією трубкою можна засвітити як лицьову, так і задню поверхню.

Комбіновані неонові вивіски

Як і в будь-яких інших рекламних конструкціях, замовити неонову вивіску можна в комбінації з іншими технологіями. У вивісці можна комбінувати відкритий і закритий неон, плоскі та об’ємні елементи. Неонові вивіски розташовуються безпосередньо на стіні або фасаді, але часто для них використовують основу з композитного матеріалу, всередині якої захована вся розводка електрики, трансформатори, кріпильні елементи. Можна зустріти неон всередині об’ємних елементів без лицьової стінки, які надають світловому випромінюванню більш чітку форму.

Частим супутником неонових вивісок є :

  • прозоре оргскло;
  • металева ковка;
  • фігурні елементи їз композитного матеріалу;
  • стабілізований природній мох.

При розробці конструктиву неонових вивісок необхідно враховувати безліч елементів і особливостей, які впливають на зовнішній вигляд вивіски та термін її експлуатації. Ви можете замовити неонову вивіску у наших фахівців, які проконсультують Вас щодо особливостей виробництва, терміну роботи та енергоспоживання, а також розроблять унікальний дизайн, враховуючи Ваш фірмовий стиль, особливості інтер’єру або фасаду приміщення.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання