Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Вивіски з лампочок

Відкриті лампочки у вивісках є стильним рішенням і виглядають дуже ефектно на фоні стандартних рекламних світлових літер. Недарма в останні роки вивіски з лампочками користуються популярністю у клубів, фотостудій, салонів краси, кав’ярень та іншого дрібного бізнесу, в період величезної конкуренції важливо привертати увагу клієнтів своєю оригінальністю і нестандартним підходимо, в тому числі і до оформлення інтер’єру.

Види вивісок з лампочками

Вивіски з лампочок можна розділити на дві основні категорії: інтер’єрні та вуличні. Залежно від умов експлуатації вивісок підбираються відповідні матеріали і фурнітура, щоб вони зберігали свій презентабельний зовнішній вигляд і служили довго.

Вивіски і літери з лампочок для інтер’єру

Інтер’єрні вивіски та букви з відкритими лампочками ми виробляємо набагато частіше, ніж вивіски з ламп для вуличного використання. Таку рекламу часто можна побачити в інтер’єрі кафе, ресторанів, клубів. Вони широко використовуються для проведення студійних і виїзних фотосесій, участі у виставках, для організації презентацій та інших подій.

В якості основи цих вивісок використовуються:

  • дерево;
  • фанера;
  • метал;
  • акрил;
  • пластик.

Все залежить від побажань клієнта і того ефекту, якого необхідно досягти. Написи та літери можуть утворювати як самі лампи, так це можуть бути і склеєні об’ємні літери з бортами, всередині яких знаходяться відкриті лампи. Борти літер відображають випромінюване світло від ламп, утворюючи необхідні контури та межі рекламних елементів. Для виготовлення таких вивісок використовуються як лампи розжарювання (їх ще називають лампами Едісона), так і світлодіодні лампи холодного або теплого підсвічування з відповідними ефектами і зовнішнім виглядом.

Ретро вивіски з лампочками

Окремим сегментом можна виділити ретро вивіски і букви, основою для яких служать дерево, фанера або метал, який піддається спеціальній обробці “під старовину”. Як правило, в таких буквах або вивісок використовуються лампи розжарювання, які в сукупності з природними матеріалами і створюють необхідний ефект. Такі ретро літери з лампочками часто можна зустріти у фотостудіях або агентствах з організації свят, адже попит на фото з ними останнім часом дуже зріс.

Вуличні вивіски з лампочок

Вивіски з лампочок для вулиці принципово відрізняються від інтер’єрних підбором відповідних матеріалів, стійких до атмосферних впливів. Для основи таких конструкцій служить композитні матеріали, акрили або дерево, пропитано спеціальними складами. Підбір лампочок багато в чому залежить від діаметру і варіюється від найменших автомобільних ламп діаметром 15 мм до світлодіодних стандартних лампочок діаметром 45-60мм.

Які б лампи або основу Ви не вибрали, вивіски з відкритими лампами завжди будуть виділятися на фоні іншої реклами, привертаючи до себе додаткову увагу покупців. А реалізацію дизайн-проекту, підбір необхідних матеріалів та виготовлення таких вивісок надайте нашим фахівцям. З будь-яких питань, що стосуються вивісок з ламп звертайтеся до наших менеджерів

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання