Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Контражурні вивіски

Вивіски з контражуним підсвічуванням привертають увагу своєю естетикою і акуратним зовнішнім виглядом, через це контражур використовують дизайнери при розробці фірмового стилю або брендбуку великих компаній. Банки, страхові компанії, бренди одягу – контражурні вивіски ми зустрічаємо на вулицях і в торгових центрах, в оформленні логотипів на зоні ресепшн.

А в деяких випадках контражурне підсвічування є єдиним можливим варіантом підсвічування літер, коли мова йде про чорний колір, який взагалі не пропускає світло.

Типи вивісок з контражурним підсвічуванням

Цей тип вивісок займає вагоме місце на загальному тлі рекламних конструкцій, будучи більш економічною і в той же час гідною альтернативою реклами зі стандартною внутрішньою підсвіткою. Ми виділяємо основні 3 типи вивісок, які стосуються даннiй технології виготовлення:

Вивіски з контражуром відносяться на стіні

Ця технологія передбачає монтаж літер і елементів безпосередньо на поверхню будівлі або стіну. Візуально такий тип вивісок виглядає дуже ефектно і акуратно, однак має ряд технологічних особливостей при монтажі:

  • попередньо необхідно провести в стіні або фасаді електропроводку, щоб до кожного елементу або букви був виведений окремий кабель живлення;
  • монтаж такої конфігурації вивісок досить складний, особливо, якщо вивіска містить багато букв або символів, тому що проводяться роботи з позиціонування та підключення кожного елемента окремо, на відміну від монтажу вивісок на основі, де всі ці роботи виконуються в умовах майстерні.

Вивіски з контражурним підсвічуванням на основі

Цей тип вивісок застосовується в разі нерівної поверхні фасаду, неможливості підведення проводки в стіні під кожну букву та відрізняється від попереднього тим, що всі об’ємні елементи з контражурним підсвічуванням монтуються на дистанційних тримачах безпосередньо на основу. Здебільше основою є фриз з композиту, закріплений на внутрішньому силовому каркасі, всередині якого розводяться всі кабелі і знаходиться блок живлення для світлодіодного підсвічування. Ступінь яскравості відображеного від поверхні світла залежить від кольору основи. Чим темніше поверхня вивіски, тим з меншою інтенсивністю від неї відбивається світло.

Важливим нюансом таких вивісок з контражуром є видимість джерела світла у відображенні від поверхні основи. Особливо на глянцевій поверхні рекламного фризу ми будемо бачити у відображеному світлі точки світлодіодів, які розташовані всередині букв. Тому для додаткового розсіювання світла, в букви монтують задню стінку з молочного акрилового скла, яка виконує функцію плавного розсіювання джерела світла.

Плоскі літери з контражуром

Один з найбільш економічних способів виготовлення контражурних вивісок. Матеріалів для плоских літер з контражурним підсвічуванням може бути акрил, фанера, метал, пластик. Явною перевагою такого конструктиву є низька вартість, а з основних недоліків – це помітність світлодіодів на тильній стороні букв, що не заважає невеликим компаніям активно використовувати цей спосіб виготовлення інтер’єрних рекламних написів, логотипів та інших предметів інтер’єру з контражурним підсвічуванням.

Ми виготовили і змонтували не один десяток контражурних вивісок з різних матеріалів і допоможемо підібрати найкращу конфігурацію саме для Вас! Зв’яжіться з нашими менеджерами і отримайте безкоштовну консультацію з виїздом на місце монтажу.

Давайте обговоримо ваші задачi

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу.
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів.
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання