Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Детальніше про проект

Фасадна вивіска з акрилу для магазину

У зв’язку з відкриттям нового магазину «Батарейка» нашим постійним клієнтом ТД «Гермес», було поставлено завдання розробити дизайн, провести і змонтувати яскраву вивіску, яка прослужить довго. І це як раз по нашій частині.

При розробці макета ми орієнтувалися на те, щоб вивіска миттєво доносила повідомлення, і на ній не було нічого зайвого. Після нетривалих переговорів з клієнтом ми прийшли до оптимального, на наш погляд, варіанту дизайну.

При складанні кошторису наші фахівці спочатку закладали матеріали, на які постачальники давали гарантію від 5 років і більше. Ми завжди підходимо до більшості проектів по зовнішній рекламі із такої позиції: змонтували і забули мінімум років на 5 … Приємно, коли у замовника така ж позиція, і вона підкріплена фінансами. Тому в даному проекті були використані найкращі матеріали, які були нам доступні. Основа вивіски – білий композитний матеріал Ecobond 3мм, закріплений на силовому каркасі з профільної труби 25х25х2мм. Об’ємні світлові елементи – червоний акрил Polykryl 3мм, європейський спінений пластик ПВХ 3 мм і світлодіоди ELF з червоним світлом. Торці об’ємних літер проклеєні подвійним шаром плівки – біла плівка з сірим клеєм (для запобігання «засвітів» бічних стінок) і червона плівка Oracal 641 серії.

Крім самої вивіски, велику роль в її сприйнятті грає навколишнє середовище і інші рекламні конструкції, які знаходяться поруч. В даному проекті це був ще один плюс, тому що поруч з вивіскою не було іншої реклами. На виході ми отримали відмінну фасадну рекламу, яка привертає увагу і миттєво доносить повідомлення в будь-який час доби.

Габаритні розміри вивіски 4,6х0,9м.

Замовнику надано гарантія на світлотехніку і цілісність конструкції 4 роки.

Адреса розміщення реклами – Суми, вул. Іллінська 27

Сподобалося? Прорахувати вивіску!

Сподобалася робота?