Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Рекламні вивіски

Зовнішні рекламні вивіски завжди користувалися попитом, адже у потенційного клієнта є один раз, щоб відчути перше враження про компанію або магазин. І ключовим елементів у формуванні думки про компанію є рекламна вивіска.

При всьому різноманітті форм, розмірів, конфігурацій і типів підсвічування, головне завдання вивіски – привернути увагу клієнта, донести інформацію про підприємство або магазин, бути помітним і запам’ятовуватися. Ці прості вимоги далеко не завжди просто реалізувати в реальності, адже на це впливають низка факторів: фасади, навколишній простір, інші рекламні конструкції та будівлі навколо, рівень освітленості та інші дрібниці, які необхідно враховувати при розробці дизайну, конструктиву, а також при виготовленні вивісок.

При замовленні виробництва вивісок, наші фахівці насамперед виїжджають на місце, щоб оцінити всі ці фактори і потім врахувати їх при реалізації проекту.

Зовнішні вивіски можна поділити на кілька основних категорій, залежно від різних критеріїв:

  • без підсвічування, з внутрішнім підсвічуванням або з зовнішнім підсвічуванням
  • плоскі або об’ємні
  • фасадні, дахові або консольні
  • об’ємні елементи (літери) або вивіски із загальною основою (фризом)
  • прямокутні або фігурні
  • з неоновим підсвічуванням
  • односторонні або 2-х сторонні

Цей список можна продовжувати, адже виробництво рекламних вивісок – це індивідуальний процес, і найчастіше на одній вивісці, щоб домогтися певних ефектів і зовнішнього вигляду доводитися з’єднувати багато технологій і матеріалів, і це залежить від здібностей і досвіду фахівців, які беруться за виготовлення вивіски.

Як замовити яскраву рекламну вивіску

Для нас важливо, щоб рекламна вивіска була яскравою і помітною, виділялася на загальному фоні, сприймалася з потрібної відстані та клієнтам було зрозуміло, що за нею знаходиться. Окремо варто згадати про термін її експлуатації, можливості обслуговування та безпеки, які ми завжди враховуємо при виробництві. З 2003 року у нас ще не було замовлення 2-х однакових зовнішніх вивісок, хоча ми працюємо з багатьма великими компаніями і мережами магазинів, адже в кожному проекті є деталі, які відрізняють з вигляду однакові вивіски один від одного. Тому при виготовленні кожної вивіски ми особливу увагу звертаємо на деталі, адже диявол завжди в дрібницях.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання