Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Паперові пакунки з логотипом

Паперові пакунки з логотипом є невід’ємною складовою корпоративних подарунків. Без них неможливо уявити презентацію сувенірних подарункових наборів або просто бізнес сувенірів таких як щоденник, ручка, блокнот або чашка.

Ще одна велика сфера використання цього виду упаковки – роздрібні магазини і бутіки, які замовляють паперові пакети з логотипом тисячними накладами і для них вони є витратним матеріалом.

Виготовлення подарункових пакетів з паперу, а також нанесення логотипу на пакети виконується на різному обладнанні і всіма можливими способами друку, в залежності  від матеріалу, накладу, розміру і післядрукарської обробки, такої як ламінація, проклейка, тиснення логотипу.

Поширені способи нанесення логотипу на пакети:

  • шовкотрафаретний;
  •  цифровий;
  • офсетний друк.

Популярними та економічними є крафт-пакети з логотипом, які можна виготовляти в будь-яких кольорах та розмірах замовника, а також наносити логотип вже на готові крафт-пакети стандартних розмірів.

Види паперових пакетів з логотипом

Паперові пакети з дизайнерських паперів ефаліну та імітліну.

Багата палітра дизайнерських паперів дозволяє виготовити пакет практично будь-якого кольору відповідно до Вашого фірмового стилю. Логотип на паперові пакети з ефаліну та імітліну наноситься шовкотрафаретним друком або тисненням фольгою. Для зміцнення пакета всередину кладеться картонне дно і робляться ручки з кольорового шнура.

Ламіновані паперові пакунки з логотипом

Виготовлення ламінованих пакетів проводиться з крейдованого паперу щільністю 170-200 г/м, з покриттям глянцевої або матовою ламінацією і мотузковими ручками будь-якого кольору. На дно пакета для посилення кладеться донна вкладка.

Замовити ламіновані пакети можна вже готові і наносити на них Ваш логотип методом шовкотрафаретного друку, а також можна виготовляти паперові пакети з логотипом і ламінацією на замовлення.

Крафт-пакети з логотипом

Паперові пакети з крафта – економічний та популяоний вид паперових пакувальних матеріалів, вони використовуються всюди. У них запаковують хліб та випічку, бургери, подарунки, одяг та багато інших товарів. Видів крафт паперу дуже багато: білі, кольорові, коричневі, в смужку. Залежно від завдань, замовити крафт-пакети з логотипом виготовляють з паперу різної щільності від 40 до 150 г/м

Розмір паперових пакетів з логотипом здебільше індивідуальний, проте є кілька стандартних позицій, прив’язаних до форматів паперу:

  • А3 (300х400х120 мм);
  • А4 (250х350х90 мм);
  • А5 (150х200х80 мм).

Давайте обговоримо ваші завдання

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість

Етапи роботи

Визначаємо завдання
Спільно з Вами опрацьовуємо мети і завдання, визначаємо тиражі і оцінюємо терміни
Визначаємо технології і робимо прорахунок
Під Ваші задачі підбираємо оптимальні матеріали і технології друку поліграфії, готуємо і стверджуємо з Вам комерційну пропозицію
Розробляємо дизайн
Отримуємо від Вас оплату і тех. завдань для створення макета, розробляємо дизайн, стверджуємо його з Вами, затверджуємо остаточні параметри і терміни виконання замовлення
Друкуємо поліграфію
Отримуємо від Вас оплату за тираж, виготовляємо продукцію, виконуємо постдрукові роботи
Ви отримуєте готовий продукт
Передаємо або доставляємо Вам готову продукцію
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання