Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Детальніше про проект

У зв’язку з ребрендингом компанії «Крафт Фудз Україна» нашим агентством був проведений комплекс робіт по демонтажу старої, а також з виготовлення та монтажу нової дахової конструкції «Mondelez International», що складається з об’ємних літер та лайтбоксів з внутрішньою підсвіткою.

Для такого типу конструкцій нашими фахівцями завжди застосовуються найякісніші та надійні матеріали Європейського виробництва. Якщо торкатися технічної частини проекту, то всі об’ємні конструкції виконані по цельноклейовой технології. Бічні і тильні частини букв виготовлені зі спіненого пластику ПВХ товщиною 4 і 5 мм, лицьова частина букв і лайтбоксів виконана з литого акрилового молочного скла 4мм, яке має більший ступінь світлорозсіювання і більшу стійкістю до розтріскування і пожовтіння, ніж екструдований акрил. Всі частини букв склеєні між собою за допомогою спеціалізованих німецьких клеїв Cosmofen CA12, Cosmofen Plus, Cosmofen PMMA і обклеєні світлорозсіючою самоклейкою плівкою Avery відповідно до нових корпоративних кольорів замовника.


Для внутрішнього підсвічування використані великі світлодіоди 5050 з яскравістю світіння 21 люмен в силіконовому покритті. Всі об’ємні елементи виконані з герметизацією від погодних умов, зовнішня проводка покладена в спеціальну гофровану трубу, стійку до УФ-випромінювання.


Об’ємні букви закріплені на несучому силовому каркасі з профільної труби і куточка. У конструкції каркаса передбачені спеціальні шарніри, що дозволяють складати каркас на дах для можливості доступу до внутрішніх світлових елементів букв в разі гарантійного або післягарантійного обслуговування. Габаритні розміри дахової конструкції 1,5х15м.


Нашою компанією надана гарантія на цілісність конструкції – 4 роки, на роботу світлодіодних модулів – 2 роки.

Адреса розміщення дахової установки – Сумська область, м Тростянець, вул. Набережна, 28а

Крафт Фудз Україна

Відгук клієнта

В ході реалізації контракту з влаштування зовнішньої рекламної вивіски, компанія «Рекламная группа Регион» продемонструвала добру орієнтацію на вимоги замовника, достатньо високу якість виконання робіт та конструкцій. Терміни, заявлені контрактом та внутрішні вимоги замовника дотримано, роботи виконано в повному обсязі згідно технічного завдання.

Павленко Ю. М., Координатор з технічного забезпечення
Крафт Фудз Україна

Сподобалася робота?