Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Вибір оригінальних сувенірів

Незважаючи на те, що сувенірна продукція на замовлення представлена на сучасному ринку у величезному асортименті, знайти відповідний оригінальний сувенір для певного випадку вдається далеко не завжди. Підбір по-справжньому креативних сувенірів з логотипом, які відображають ідею і цінності компанії, замовлення якісних, відповідних за стилем і змістом подарунків для проведення свята або акції стають головним болем для маркетологів і менеджерів, які організовують різні заходи.

Багаторічна традиція дарувати фірмові сувеніри призвела до того, що з’явився набір стандартних виробів, які вручаються щорічно. Найчастіше маркетологи обмежується замовленням стандартних календарів, щоденників з логотипом, ручок з логотипом, офісних чашок. Такі неоригінальні сувеніри з логотипом, як правило, нікого не дивують, лише змушують розчаруватися в фантазії дарувальника, і не висловлюють нічого, крім формальності привітання. Як результат такого підходу, в кращому випадку ці фірмові сувеніри зберігаються в шафах, що ніяк не виконує завдання, які стоять перед сувенірною продукцією на замовлення, адже їх повинні цінувати і використовувати, вони повинні дивувати і приносити позитивні емоції, запам’ятовуватися і підкреслювати цінність і повагу до того, кому вони презентуються.

Каталог фішок 2020

У нашому розумінні підбір і виготовлення оригінальних сувенірів з логотипом – це творчий підхід і індивідуальний процес, в якому не повинно бути стереотипів! Адже кожен виріб – це обличчя компанії, людини, заходу. І тільки по-справжньому креативні сувеніри можуть передати індивідуальність події або акції. Крім того, кожен випадок суто індивідуальний, адже всяка компанія має свій стиль, власні ідеї, цілі і завдання, тому стандартними рішеннями тут не обійтися і потрібні незвичайні сувеніри з логотипом.

Процес підбору і виробництва незвичайних сувенірів – кропітке заняття

Для отримання бажаного результату нам, в першу чергу, потрібна максимально повна інформація від замовника:

  • чим займається компанія;
  • яка специфіка проведеного заходу;
  • кому будуть вручатися подарунки;
  • які завдання;
  • бюджет та інші фактори.

Ми беремо до уваги всі Ваші цілі та побажання і пропонуємо своє бачення з підбору та виготовлення оригінальної сувенірної продукції на замовлення. Ми намагаємося запропонувати унікальні рішення, які будуть дійсно дивувати і доносити Вашу ідею, вони точно будуть виділятися із загальної маси і запам’ятовуватися своєю нестандартністю. Також важливо підібрати оптимальні для кожного конкретного випадку матеріали і технології нанесення логотипу, щоб фірмовий сувенір був якісним і служив довго.

Окремо варто розповісти про нанесення логотипу, і в залежності від виду сувеніра, матеріалу, з якого його виготовили, а також ефекту, якого необхідно досягти, логотип може наноситися десятками різних способів, тому ми вирішили розкрити цю тему в окремій статті, присвяченій технології нанесення логотипу на сувеніри.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо завдання
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, попередньо оцінюємо терміни і бюджет
Підбираємо продукцію
Підбираємо сувенірну продукцію під Ваші задачі, надаємо комерційну пропозицію
Погоджуємо параметри замовлення
Розробляємо дизайн, стверджуємо з Вами остаточний тираж і види продукції, узгоджуємо терміни
Виробляємо продукцію
Отримуємо від Вас передоплату, виробляємо або замовляємо сувенірну продукцію, наносимо логотип
Ви отримуєте сувеніри
Передаємо Вам Ваші готові сувеніри з логотипом
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання