Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Інтер’єрні логотипи

Інтер’єрні логотипи та елементи фірмової символіки є невід’ємним атрибутом внутрішнього оформлення офісів компаній, які дбають про свою репутацію. Вони розташовуються в переговорних кімнатах, холах, зонах прийому відвідувачів і ресепшн, їх основна функція – підкреслити імідж і солідність компанії, вигідно представити її гостям. Тому логотипи в інтер’єрі повинні виглядати бездоганно, як в дизайні та обраних матеріалах, так і з позиції самого виготовлення.

Інтер’єрні логотипи виробляються з різних матеріалів:

  • з ПВХ;
  • кольорового та прозорого акрилу;
  • нержавїючої сталі;
  • пенопласту;
  • дерева.

ідсвічування може бути спрямоване вперед, іноді замовляють логотипи з підсвічуванням на стіну, що надає їм більш солідний і презентабельний вигляд.

Види інтер’єрних логотипів 

Через малі розміри, а також сприйняття з невеликої відстані (практично впритул), виготовлення інтер’єрних логотипів виконується з набагато більшою скрупульозністю, ніж зовнішніх вивісок. Щоб домогтися більшої акуратності, логотипи в інтер’єрі вирізаються на високоточному лазерному або фрезерному обладнанні, після чого допрацьовуються і шліфуються вручну.

Кріплення на стіну, особливо з підсвічуванням, необхідно планувати заздалегідь, щоб на етапі ремонту або будівництва підготувати необхідні закладні елементи та отвори для маскування проводів. Існує кілька основних технологій, що використовуються для створення логотипів в інтер’єрі:

Плоскі літери

Логотипи у вигляді плоских елементів виготовляються їх кольорового акрилу та пластиків, композитного матеріалу, якщо дозволяє бюджет, використовується товстостінний прозорий акрил або нержавіюча сталь. У тренді використання букв з дерева або стабілізованого моху. Монтаж логотипу на стіну в офісі може проводитися на відстані від стіни за рахунок дистанційних тримачів або ж літери монтуються безпосередньо на стіну за допомогою клею або 2-х стороннього скотчу.

Об ‘ємні літери

Об ‘ємні логотипи в інтер’єрі являють собою вироби, виготовлені з ПВХ-пластиків, обклеєних кольоровими плівками або пофарбовані акриловими фарбами. При виборі бюджетного варіанту, букви можуть бути виконані з пінопласту з подальшим фарбуванням у необхідний колір. Для більш солідних проектів, де необхідно підкреслити високий статус компанії, букви виготовляються з нержавіючої сталі. Метал має кілька стандартних відтінків: дзеркальне золото або срібло, матові або шліфовані поверхні. Також дуже презентабельно в офісах виглядають об’ємні інтер’єрні логотипи, виготовлені з кольорового акрилу або дерева. Товщина об’ємних логотипів в інтер’єрі, становить від 2-х до 10 см. Вони можуть бути як несвітлові, так і з внутрішнім або контражурним підсвічуванням. Найчастіше в них монтується світлодіоди або неон.

Лайтбокси

Лайтбокси для інтер’єру фактично не відрізняються від вуличних побратимів, хіба що виконані набагато акуратніше. Інтер’єрні логотипи сприймаються з близької відстані, тому будь-яка неакуратність у виробництві чи кріпленні буде відразу кидатися в очі відвідувачам, і в такому випадку, реклама буде чинити негативний вплив.

В об’ємних логотипах на стіні, які виконані у вигляді боксів, досить нечасто використовується підсвічування всієї площини лицьової панелі. Найчастіше лицьова частина виготовляється з непросвітних композитних панелей, в яких методом наскрізного фрезерування робляться необхідні знаки або написи. У отримані отвори інкрустується молочне або кольорове акрилове скло, яке потім підсвічується зсередини світлодіодними модулями або світлодіодною стрічкою. Останнім часом пріоритет віддається світлодіодним технологіям, які дозволяють зменшити товщину рекламних конструкцій аж до 30 мм, при цьому забезпечивши яскраве і рівномірне підсвічування поверхні.

Наша компанія займається виготовленням і монтажем інтер’єрних логотипів в :

  • офісах;
  • торгових і офісних центрах;
  • залах організацій та установ.

Для отримання консультації з підбору необхідних матеріалів і технологій виробництва зв’яжіться з нашими фахівцями.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання