Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Дизайн логотипу

Створенню логотипу багато компаній приділяють не менше уваги, ніж розробці стратегії, адже логотип – це символ, візуалізація бізнесу і той знак, за яким Вашу компанію будуть ідентифікувати

Однак варто розуміти, що бренд – це не логотип, це те, як сприймає Вас клієнт. Тому Сприйняття Вашого логотипу буде залежати від того. Що насправді думають клієнти і партнери про Вашу компанію, яку позицію в розумі клієнтів займає Ваш бренд. Тому дизайн логотипу повинен візуалізувати ідею, яку Ви заклали у Ваш бізнес, відображати його концепцію.

Що ми робимо до того, як почати створення логотипу

  • Заповнюємо бриф на дизайн логотипу з клієнтом

Заповнення брифу – це не формальне заняття, ми не висилаємо бриф електронною поштою, адже наше основне завдання – зануритися у Ваш бізнес з головою, вловити ідею, знайти відмінності від конкурентів, виділити краще і потім приступити до роботи над створенням логотипу. Наш авторський бриф на створення логотипу складається з понад 20 питань, які дозволяють з різних сторін поглянути на Ваш бізнес (в тому числі і Вам), ми не обіцяємо, що на всі питання буде легко відповісти.

  • Вивчаємо ринок та дизайн логотипів конкурентів

Ваша компанія не знаходиться у вакуумі, її оточують конкуренти, які намагаються заволодіти інформаційним простором розміщуючи свої логотипи і рекламні макети у всіх доступних рекламоносіях. Основний закон ринку – відрізняйся або помри. Перш ніж приступити до створення Вашого логотипу, ми ретельно вивчаємо логотипи конкурентів, щоб Ваш лого не був схожий з іншими і вигідно виділявся на їх тлі за рахунок кольору, форми, ідеї.

  • Проводимо мозковий штурм

Перш ніж передати розробку логотипу дизайнерам, ми проводимо мозковий штурм з розробки напрямків для реалізації Вашої ідеї. У мозковому штурмі вчувають співробітники різних відділів, в його процесі ми опрацьовуємо різні концепції і визначаємо кілька напрямків, до яких буде проводитися опрацювання і візуалізація ідеї.

  • Передаємо дизайн логотипу в роботу

Як правило, дизайн логотипу одночасно виконують кілька дизайнерів, адже на стиль реалізації впливають індивідуальний смак, уподобання і техніка виконання кожного дизайнера. Тому ми видаємо Вам кілька опрацьованих концепцій різними фахівцями, щоб Вам було з чого вибрати найкращий варіант дизайну логотипу.

Якщо Вам необхідно створити логотип, зверніться в нашу компанію і ціла команда фахівців із задоволенням виконає цю роботу, віддаючись проекту на 200%, адже ми любимо те, чим займаємося і до кожного проекту ставимося як до свого власного. У нас є відпрацьована технологія, велике портфоліо і фахівці, які зможуть втілити Вашу ідею в життя.

Давайте обговоримо ваші завдання

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість

Етапи роботи

Изучаем Ваши задачи и продукт
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, заповнюємо бриф, відповідаючи на більш ніж 25 важливих питань. Аналізуємо Вашу компанію і продукт
Визначаємо бюджет
Оцінюємо терміни і обсяг робіт, визначаємо бюджет. Погоджуємо його з Вами і отримуємо передплату
Розробляємо концепцію
Наші дизайнери розробляють кілька варіантів дизайну концепції, стверджуємо з Вами один з варіантів
Верстаємо макети
Допрацьовуємо обраний варіант дизайну, верстаємо і стверджуємо з Вами робочі макети рекламоносіїв
Запускаємо у виробництво
Виробляємо додрукарську обробку і підготовку до стадії виробництва, відправляємо макети до друку
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання