Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Об ‘ємні літери

Рекламні об ‘ємні літери – ефектний спосіб створення зовнішньої реклами, який може бути як самостійною вивіскою, так і складовою частиною рекламної конструкції. Технологій виробництва об ‘ємних букв, а також число їх різновидів величезне, можна виділити кілька основних:

  • Об ‘ємні несвітні літери;
  • Світлові об’ємні літери;
  • Об ‘ємні літери з підсвічуванням контражуром;
  • Псевдооб’ємні літери.

Матеріали для об ‘ємних літер

Вибір матеріалів для виготовлення об’ємних літер величезний: ПВХ пластики, молочні, прозорі та кольорові акрили, композит, пінопласт, нержавіюча сталь, тощо. Перш ніж вибирати матеріал, спосіб підсвічування і технологію виробництва об’ємних літер, необхідно визначитися з ефектом, якого Ви хочете досягти. Для цього необхідно під ‘їхати до нас в офіс, де представлений виставковий стенд з усіма доступними технологіями і матеріалами, де Ви зможете наживо побачити і навіть помацати реальні зразки і визначитися з тим, що Вам більше підходить. Потім ми розробимо дизайн-проект і візуалізацію відповідно до Вашого брендбуку або фірмового стилю, а після його узгодження запустимо рекламні букви і вивіску в роботу.

Етапи виготовлення об’ємних літер

На виробництві, залежно від конфігурації та виду підсвічування, рекламні літери проходитимуть через стадії їх приготування: фрезерування і лазерна різка, зварювання і фарбування каркаса, склейка і зачистка, оклейка плівкою, фарбування, монтаж світлодіодів, монтаж букв через трафарет на фриз або поверхню стіни, підключення до електромережі

Щоб виготовити якісні об ‘ємні літери, необхідно враховувати десятки дрібниць і технологічних нюансів, які доступні тільки фахівцям, глибоко залученими в процес виробництва рекламних літер. Постійні експерименти з пластиками, акрилами, клеями, допомагають відточувати технологію і знаходити більш нові, якісні рішення у виробництві.

Мінливий ринок матеріалів та їх якості, сфера світлодіодного підсвічування, що динамічно розвивається, тренди і правила узгодження зовнішнього вигляду вивісок постійно ставлять перед нами нові завдання в досягненні оптимального співвідношення якості, зовнішнього вигляду і надійності об ‘ємних рекламних літер.

Тому ми ніколи не зупиняємо пошук новинок і завжди відкриті для експериментів. Для клієнтів це означає, що, замовивши об ‘ємні літери у нас – Ви отримаєте найсвіжіші і найоптимальніші за якістю рішення, які дозволять найкращим чином втілити Вашу ідею в життя і створити яскраву рекламу, яка буде привертати до Вас увагу клієнтів і прослужить довго.

Давайте обговоримо ваші задачi

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу.
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів.
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання