Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Дахові вивіски і установки

Дахова установка – це рекламна вивіска, яка встановлюється на даху. У зв’язку з особливою складністю робіт, а також відповідальністю і безпекою, виготовлення, погодження та монтаж дахової вивіски – кропітка і не швидкий процес, який під силу компаніям, маючим досвід у цій області і відповідний штат компетентних фахівців

Ми виробляємо зовнішню рекламу з 2003 року, за цей час ми виготовили і встановили десятки дахових установок різної конфігурації і рівня складності, набивши багато шишок і напрацювавши компетентність у цьому питанні, тому ми сміливо беремося за подібні проекти будь-якої складності, маючи повну впевненість в результаті. Ви можете переконатися в цьому, відвідавши наш офіс або виробництво і поспілкувавшись з нашими фахівцями.

Виготовлення дахових вивісок і установок складається з багатьох етапів:

  1. Отримання технічного завдання, виїзд на об’єкт, фотозйомки, замірів та обстеження даху та місця монтажу. Ми визначаємо можливість виконання замовлення, прикидаємо силові та вітрові навантаження, досліджуємо поверхню даху і складність монтажних робіт.
  2. Розробка концепції дизайну і конструктивного рішення. На цьому етапі, в залежності від Ваших завдань ми розробляємо ескіз і попередньо визначаємо, як буде виглядати дахова вивіска, які технології і матеріали будуть використовуватися при її виробництві. Виконуються попередні прорахунки виготовлення та монтажу конструкції
  3. Узгодження параметрів дахової реклами. Ми затверджуємо з Вами дизайн-проект, бюджет, терміни виготовлення дахової вивіски, а також інші деталі та особливості проекту.
  4. Створення та погодження проектної документації. Для дахових вивісок розробка і затвердження проекту силових і вітрових навантажень – важливий процес, без якого неможливо почати виробництво. Проект необхідно узгодити з міською архітектурою та власником будівлі, щоб у процесі виконання замовлення не виникало додаткових складнощів.
  5. Остаточне узгодження проекту, кошторису та термінів виконання робіт. У процесі опрацювання та узгодження проектних документів на дахову вивіску можуть з’явитися додаткові фактори, які впливають на вартість, терміни і навіть конфігурацію конструкції, тому етап остаточного узгодження і враховує будь-які коригування і нюанси.
  6. Закупівля необхідних матеріалів та безпосереднє виготовлення дахової установки, відповідно до затвердженого проекту. Тут наш виробничий підрозділ виконує свою частину робіт, пов’язану з фрезеруванням, розпилом, зварюванням, збиранням всіх необхідних деталей і підготовку до монтажу дахової реклами.
  7.  Роботи з монтажу дахової рекламної установки, в процесі якого можуть брати участь телескопічні та ліктьові підйомні вишки, крани, інша техніка. Монтаж проводиться нашими фахівцями, які пройшли спеціальне навчання і мають доступ до виконання роботи на висоті і проводять висотні роботи з виконанням усіх вимог норм безпеки.
  8. Здача об’єкта клієнту і підписання актів про виконані роботи. Ми надаємо гарантію 3 роки на цілісність конструкції і роботу світлотехніки, а також виконуємо сервісне і післягарантійне обслуговування дахових вивісок і установок, заміну світлодіодів і блоків живлення, ремонт механічних пошкоджень.

Давайте обговоримо ваші задачi

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу.
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів.
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання