Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Значки та бейджі з логотипом

Корпоративний значок з логотипом визначає приналежність до компанії, бренду або клубу. Дорогі і солідні металеві значки виготовляються невеликого розміру, мають акуратний вигляд, що підкреслює статус їх власника. Замовити значки з логотипом можна для різних приводів: ювілей компанії, корпоративне або професійне свято, захід або фестиваль, щоб відзначити досягнення або презентувати стильний аксесуар в пам’ять про подію, що відбулася.

Бейджі з логотипом здебільше використовуються як частина корпоративної культури і стандартів, для ідентифікації співробітників в банках, офісах, магазинах, автосалонах та інших напрямках бізнесу, де наявність бейджа визначають правила хорошого тону або корпоративні стандарти.

Для виготовлення значків і бейджів з логотипом необхідно розуміти цілі і завдання, які вони повинні виконувати, щоб підібрати відповідні матеріали і технології виробництва, в результаті домігшись потрібних ефектів і зовнішнього вигляду виробів. Важливу роль відіграє бюджет замовлення, адже ті ж значки можна виготовити абсолютно різним способом, і їх собівартість буде відрізнятися більш ніж в 10 разів, і їх зовнішній вигляд, відповідно, також.

Каталог фішок 2020

Види корпоративних значків і бейджів в логотипом

  • Металеві значки с логотипом компанії. Для їх виготовлення використовують мідь, латунь, сталь, нікель. Виробляються значки з використанням технології штампування, хімічного травлення, що в комплексі з хромуванням, нікелюванням, позолотою, заливкою епоксидною смолою дає потрібні ефекти. Металеві значки – найдорожчий і солідний вид значків, який є статусним подарунком.

Видів металевих бейджів не менше, ніж значків, при їх виробництві застосовуються ті ж технології виготовлення та обробки. Зовнішній вигляд і матеріал бейджів з логотипом визначається виходячи з бюджету і статусу людини, яка його буде носити, а також закладу, в якому вона знаходиться.

  • Вальцювальні круглі значки – найдешевший вид корпоративних значків, які виготовляються як промо-сувеніри для масових заходів, виставок, конференцій, дитячих свят. Часто клієнтами при замовленні вальцюваних значків з логотипом є школи, ВНЗ, спортивні та танцювальні колективи, клуби.
  • Пластикові бейджі з логотипом – бюджетний варіант бейджів, які використовуються в тих місцях, де цього вимагають норми різних контролюючих служб, і не важливий їх зовнішній вигляд і престижність. Здебільше це мережі магазинів, медичні та державні установи, торгівельни точки. Логотип на пластикові бейджі наноситься методом шовкотрафаретного або УФ друку.

Кріплення значків та беуджів з логотипом

При замовленні значків і бейджів з логотипом необхідно визначити спосіб їх кріплення до одягу. Це може бути булавка, магніт, кріплення з голкою типу “метелик”. Кожен вид кріплення по-своєму зручний і практичний, залежно від ситуації. Наприклад, металеві бейджі з логотипом у 90% випадком робляться на кріпленні-магніті.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо завдання
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, попередньо оцінюємо терміни і бюджет
Підбираємо продукцію
Підбираємо сувенірну продукцію під Ваші задачі, надаємо комерційну пропозицію
Погоджуємо параметри замовлення
Розробляємо дизайн, стверджуємо з Вами остаточний тираж і види продукції, узгоджуємо терміни
Виробляємо продукцію
Отримуємо від Вас передоплату, виробляємо або замовляємо сувенірну продукцію, наносимо логотип
Ви отримуєте сувеніри
Передаємо Вам Ваші готові сувеніри з логотипом
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання