Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Детальніше про проект

Ребрендинг мережі Укртелеком (оформлення фасадів, фасадні вивіски)

Наша компанія виграла тендер на ребрендинг пунктів продажів компанії Укртелеком в Сумській, Полтавській і Харківській області. Комплекс робіт включав в себе виготовлення і монтаж нових вивісок, а також демонтаж і утилізацію старих рекламних конструкцій.

Основна частина вивісок представляла собою композитний фриз на металевому каркасі з плоскими накладними буквами та зовнішнім підсвічуванням LED прожекторами. Накладні букви складалися з 2-х шарів спіненого пластику ПВХ 3 мм. Букви кріпилися на композитну основу. Верхній шар клеївся на нижній і зверху заклеювався кольоровими плівками Oracal 641. Вивіски виготовлялися відповідно до наданого замовником брендбуком. Для оформлення пунктів продажів так само використовувалися більш дорогі конструкції: односторонні і консольні лайтбокси з накладними об’ємними елементами. Наша компанія виграла тендер на ребрендинг пунктів продажів компанії Укртелеком в Сумській, Полтавській і Харківській області. Комплекс робіт включав в себе виготовлення і монтаж нових вивісок, а також демонтаж і утилізацію старих рекламних конструкцій.

Роботи проходили в 2 етапи, в 2016 році силами нашого виробництва був виконаний ребрендинг 19 пунктів продажів.

Сподобалося? Прорахувати вивіску!

Відгук клієнта

Работы по изготовлению, демонтажу и монтажу фасадных вывесок выполняются качественно и в поставленные сроки. На данный момент очень довольны работой Вашей Компании. Отдельное спасибо ребятам монтажникам, которые в сильную жару устанавливали нам очень большую вывеску. Владимиру спасибо за хорошую организацию работы.

Антонова Виктория Владимировна, Специалист по рекламе и коммуникаций
Харківська філія ПАТ «Укртелеком»

Сподобалася робота?