Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Вивіски з оргскла

Оргскло – один з найпоширеніших матеріалів, що користуються популярністю, для виготовлення вивісок насамперед за рахунок своїх світлорозсіювальних властивостей і яскравого зовнішнього вигляду. Оргскло (акрил) використовується на лицьові стінки лайтбоксів і об’ємних літер, у вигляді основи табличок або вивісок, з нього вирізаються плоскі літери і логотипи, торці об’ємних світлових конструкцій і багато інших елементів і комплектуючих для зовнішніх та інтер’єрних вивісок.

Акрил умовно можна розділити на 3 види:

  • молочний (світлорозсіювальний) акрил товщиною від 1,5 до 4 мм;
  • кольоровий акрил товщиною 3 мм;
  • прозорий акрил товщиною від 1,5 до 22 мм

Кожен з цих видів акрилу ми активно використовуємо у виробництві акрилових вивісок та інтер’єрних логотипів. Саме акрил надає вивіскам дуже естетичний і презентабельний вигляд за рахунок своєї глянцевої поверхні.

Види вивісок з акрилу

Вивіска з оргскла з підсвічуванням

У світлових вивісках молочне оргскло використовується на лицьові панелі світлових елементів для м ‘якого і плавного розсіювання світла. Залежно від фірмових кольорів, оргскло можна оклеювати поверх кольоровими світлорозсіювальними плівками. Якщо лицьова частина вивіски повністю є світловою, то такі рекламні конструкції називаються лайтбоксами.

Як правило, вивіска з акрилу підсвічується світлодіодами з лінзою, конфігурація світлодіодів залежить від глибини і площі конструкції, а також від необхідної на поверхні яскравості підсвітлювання. Через ідеальну глянцеву поверхню акрилу такі вивіски часто називають скляні вивіски з підсвічуванням.

Вивіска з основою з оргскла

У випадку, коли вивіска або інтер’єрний логотип повинні виглядати яскраво та солідно, для основи вивісок ми використовуємо оргскло. Вивіски аз акрилу блищать на сонці за рахунок своєї ідеально рівної глянцевої поверхні, а при використанні прозорого акрилу з нанесенням зображення з його тильного боку, він ще дає ефект “глибини”, який не може забезпечити жоден інший матеріал, який використовується для виробництва вивісок. Саме тому акрилова вивіска займає одне з перших місць серед іміджевих рекламних конструкцій, поступаючись хіба що металу…

Літери та логотипи з акрилу

Літери та написи з акрилу вирізаються методом лазерної різки або механічного фрезерування оргскла. Написи можуть кріпитися як безпосередньо на стіну або основу вивіски, так і монтуватися на відстані за рахунок дистанційних тримачів, що надає їм додатковий обсяг і повітряність. Акрилові літери на відстані за необхідності можна обладнати контражурним світлодіодним підсвічуванням, яке в рази посилює візуальний і рекламний ефект. Акрилові букви і логотипи використовують в інтер’єрі офісів, торгових центрів, конференц-залів.

Акрил – один з наших улюблених рекламних матеріалів. Тому наші менеджери і дизайнери із задоволенням запропонують Вам нестандартні рішення і цікаві втілення Ваших ідей в акрилових вивісках.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання