Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Детальніше про проект

Вивіска для сумського нічного клубу

Для нічного клубу «Провокатор» в м. Суми нашим рекламним агентством був виконаний комплекс робіт, що включають в себе:

Зовнішнє оформлення фасаду клубу складається з 2х частин: вивіска, а також композитні елементи (фризи і обшивка вхідної групи). Вхідна група виконана у вигляді 3х лайтбоксів, центральний є вивіскою з накладними акриловими буквами товщиною 10 і 3 мм.

Принциповою позицією замовника була безперервне підсвічування лицьових панелей лайтбоксів по всьому периметру, надання цілісності і монолітності всієї конструкції.

Це і викликало основну технічну складність при виготовленні і монтажі рекламних конструкцій. З цього три лайтбокси, в місцях з’єднань були виконані без суміжних бічних стінок з кутами під 45 градусів.

Світлові короби збиралися безпосередньо при монтажі і зістиковувалися на лицьовій частині за допомогою алюмінієвого профілю, обклеєного білою плівкою. Необхідність профілів на лицьовій частині була викликана технічною можливістю подальшого гарантійного і післягарантійного обслуговування вивіски. Для внутрішнього підсвічування лайтбоксів була використана світлодіодна стрічка 120LED 3528, яскравістю світіння 7-8 люменів, в силіконі (ступінь вологозахисту IP65). Яскравість підсвічування посилив литий молочний акрил 3 мм, який має більший ступінь светорассеивания і стійкістю до розтріскування, ніж екструдований акрил.


Що стосується інтер’єрного оформлення, воно представлено логотипом безпосередньо над вхідними дверима, а також лого і назвою біля барної стійки. Всі конструкції виконані по технології з відступом від стін і контражурним підсвічуванням. Передні і бічні стінки складаються з спіненого пластику ПВХ 3,4 мм, обклеєного самоклеючою плівкою. Задня стінка виконана з молочного акрилу, який плавно розсіює світло, приховуючи його джерела, що дозволяє отримати рівномірне підсвічування конструкції. Для підсвічування логотипу були використані RGB світлодіоди 5050, відтінок підсвічування яких регулюється за допомогою контролера і підсвічування.

Подивитися інтер’єрне оформлення.

Сподобалося? Прорахувати вивіску!

Провокатор, нічний клуб
20.02.2014г.

Сподобалася робота?