Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Вивіски з інкрустацією акрилу

Інкрустації акрилу – одна з наших улюблених технологій виробництва вивісок з кількох причин:

  1. Естетика – інкрустація товстостінного акрилу дуже ефектно виглядає на будь-якій поверхні, особливо коли акрил підсвічується в ночі
  2. Практичність – у вивісці з інкрустацією практично нічому ламатися або виходити з ладу, крім світлотехніки (яка легко замінюється). Ця вивіска проста у догляді і сервісному обслуговуванні.
  3. Технічні можливості – це єдина технологія, що дозволяє підсвітити окремі елементи шириною від 10 мм, що є незамінним при втіленні в життя світлових вивісок і написів з рукописних та тонких шрифтів

Типи вивісок з інкрустацією акрилу

Вивіска з наскрізною фрезеруванням та підкладкою акрилу.

Цей тип рекламної вивіски є найбільш бюджетним і його умовно можна віднести до даної категорії вивісок, однак технологія виготовлення таких конструкцій схожа. В лицьовій частині з композитного матеріалу фрезерується напис методом наскрізного фрезерування, а з тильного боку композиту підклеюється молочне акрилове скло товщиною 3 мм, яке розсіює внутрішнє світлодіодне підсвічування. По периметру короба композит фрезерується під загин на борти і таким чином утворює світлову композитну вивіску з необхідним написом або логотипом. Фірмовий колір всім елементам надають кольорові самоклеючі плівки.

Вивіска з інкрустацією акрилу в площину композитного матеріалу

У цій конструкції букви акрилові інкрустуються в “0” з площиною лицьової частини вивіски з композиту, що досягається за рахунок фрезерування прозорого акрилу товщиною 5 мм зі спеціальною технологічною сходинкою, на якій кожна літера або символ підклеюються з задньої частини композиту. Для рівномірного розсіювання світла з тильного боку акрилу всередині світлового короба клеїться світлорозсіювальна біла плівка. Такі вивіски мають дуже акуратний вигляд і їх часто використовують бутіки, магазини, відомі торгові марки. Цей тип вивісок дуже поширений в інтер’єрі торгових центрів.

Інкрустація товстостінного акрилу, що виступає за площину композиту

Найдорожчий і найефектніший метод інкрустації товстостінного акрилу в композит. Для цього типу вивісок використовується прозорий акрил товщиною не менш як 10 мм, який також фрезерується з урахуванням невеликої технологічної сходинки, що дозволяє посадити букву або елемент на клей з заду композиту. Цей тип вивісок особливо привабливий ефектом торцевого підсвічування акрилу, який створює неповторний ореол, недоступний у будь-яких інших видах підсвічування. Максимальна товщина прозорого акрилу для інкрустації в композит становить 22 мм, що дозволяє бачити світловий торець акрилу над поверхнею композиту глибиною 15-16 мм, і це виглядає дуже ефектно. Необхідні фірмові кольори лицьової стінки букв надаються за рахунок кольорових світлорозсіювальних плівок або кольорового акрилу, які клеються на лицьову поверхню букв.

Вивіски з інкрустацією акрилу займають особливе місце в нашому портфоліо і ми дуже пишаємося кількістю та якістю виконаних нами проектів. Якщо є можливість виконати інкрустацію прозорого акрилу – ми завжди переконуємо замовника використовувати цю технологію, про що ні ми, ні наші клієнти ще ніколи не пошкодували.

Щоб визначити, чи підходить Вам така конфігурація вивіски а також прорахувати вартість, зв’яжіться з нашими менеджерами.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання