Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Літери з акрилу (оргскла)

Акрилові літери та елементи за рахунок своєї ідеальної глянцевої поверхні виглядають дуже ефектно, надаючи рекламним вивіскам особливий шарм. Тому акрил використовується в більшості іміджевих вивісок магазинів на вулиці і всередині торгових центрів, акрилові літери виготовляють для оформлення холів, зон ресепшн та залів для конференцій. Акрил часто можна зустріти на корпоративних табличках, інформаційних стендах, інтер’єрних логотипах.

Акрил має різні відтінки і товщини, а також відмінно поєднується з іншими рекламними матеріалами, гарно обробляється методом лазерної різки та  механічного фрезерування.

 На нього можна наносити:

  • самоклеючі плівки;
  • 2-х сторонні скотчі;
  • прямий УФ друк.

Також певні види акрилу мають відмінне світлорозсіювання, що дозволяє використовувати на лицьові частини об’ємних світлових рекламних конструкцій.

Види літер з акрилу

Плоскі акрилові літери

Плоскі написи з акрилу дозволяють відтворити навіть найдрібніші елементи методом лазерної різки. Тому плоскі акрилові літери використовуються там, де через дрібний розмір неможливо вручну виклеїти об’єм. Найчастіше на поверхню вивіски вони закріплюються за допомогою 2-х стороннього акрилового скотчу виробництва компанії 3М або ж спеціальними акриловим клеєм Cosmofen. Для виготовлення плоских літер використовується молочний, кольоровий або прозорий акрил товщиною від 2-х до 20 мм, залежно від розмірів і конфігурації вивіски. Наші дизайнери часто передбачають УФ друк або поклейку кольорової плівки з тильної сторони прозорих акрилових літер, для створення неповторного і стильного ефекту глибини.

Літери з оргскла на відриві від площини вивіски

Літери з оргскла на відриві створюють додатковий об’єм та гарно виглядають за рахунок об’єму Цей ефект досягається за рахунок акуратних дистанційних тримачів, які заховані з тильної сторони та їх не видно під звичайним кутом огляду. Матеріалом для таких літер служить кольоровий акрил.

Об ‘ємні літери з акрилу

Для об ‘ємних літер акрил використовується на лицьову і торцеві стінки, склеюючись спеціальними прозорими клеями. Попередньо літери з акрилу вирізаються на лазерному верстаті, приймаючи необхідну форму. Ручна склейка рекламних елементів з акрилу досить складний та дорогий процес, проте кінцевий результат і візуальний ефект, який досягається в результаті використання кольорового оргскла на лицьові та торцеві стінки літер перевершує всякі очікування. Тому багато компаній, магазинів і батиків, для яких важливе ефектне рекламне та інтер’єрне оформлення приміщень замовляють виключно акрилові літери.

Світлові літери з акрилу

Світлові літери можна зустріти на зовнішніх та інтер’єрних рекламних вивісках, де лицьовою стінкою для більшості цих конструкцій є молочний або кольоровий акрил. Світлові акрилові літери і логотипи привертають до себе увагу за рахунок яскравості підсвічування у нічний час. Потрібний колір у відповідності з фірмовим стилем компанії досягається за рахунок вибору кольорового акрилу або ж поклейки спеціальних світлорозсіювальних або віражних плівок на лицьову поверхню літер. Внутрішнє підсвічування реалізується за допомогою світлодіодів або неонових трубок.

Акрилові літери для інкрустації

Інкрустація акрилових літер у площину основи вивісок – одна з найдорожчих і найефектніших рекламних технологій. Крім практичності (за літерами легко доглядати, там практично нічому деформуватися або ламатися) вона відрізняється своєю акуратністю та стильністю. Для інкрустації літери з оргскла використовуються прозоре оргскло товщиною від 5 до 22 мм. Ця технологія незамінна для підсвічування рукописних і тонких шрифтів, яка дозволяє відтворювати світлові акрилові літери шириною від 5 мм.

 

Ми створюємо унікальний дизайн, виробляємо і монтуємо акрилові літери і вивіски з 2003 року. Щоб ми змогли правильно підібрати потрібну Вам конфігурацію та проконсультувати за матеріалами, зв’яжіться з нашими фахівцями.

Давайте обговоримо ваші задачi

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу.
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів.
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання