Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Фігурні лайтбокси

Фігурні лайтбокси привертають більше уваги клієнтів за рахунок своєї неправильної форми, тому вони часто монтуються як окремі вивіски на фасадах будівель або складові елементи вивісок. Такі лайтбокси виготовляються з акрилу та пластику ПВХ за і оклеюються кольоровими самоклеючими плівками або плівкою з широкоформатним друком. У вигляді фігурних лайтбоксів добре сприймаються інтер’єрні та зовнішні логотипи, складні шрифти, об’єднані у фігури неправильної форми та інші елементи фірмової символіки, які використовуються компаніями у внутрішньому і зовнішньому рекламному оформленні приміщень. Технологія виготовлення таких акрилових лайтбоксів багато в чому схожа з виготовленням об ‘ємних світлових літер, від яких вони відрізняються тільки своїми габаритними розмірами.

Технологія виготовлення фігурних лайтбоксів з акрилу

Лицьова і задня панель

Якщо фігурний лайтбокс односторонній, лицьова стінка вирізається з молочного акрилу, а задня панель з пластику ПВХ. Коли реклама двостороння, відповідно, молочний акрил вирізається лазером на обидва боки рекламного виробу. Для великих габаритів, якщо вони більше 2х3м, для лицьової частини використовується банерна тканина або молочний полікарбонат.

Бокові стінки фігурних лайтбоксів

Бокові стінки виклеюються з ПВХ пластику з подальшим фарбуванням або поклейкою самоклеючою кольоровою плівкою. Залежно від розмірів і складності рекламної вивіски, торці можуть бути виготовлені з композитного матеріалу або алюмінієвого профілю alurapid.

Металевий каркас

Якщо акриловий лайтбокс розміру більше 2-х кв.м., він обладнується внутрішнім металевим каркасом з профільної труби. А для торцевих 2-х сторонніх виробів наявність металевого каркаса обов’язкова для будь-яких розмірів через специфіку конструкції та її кріплення до поверхні фасаду. Металеві каркаси не виготовляються для інтер’єрних лайтбоксів, на яких не діють вітрові навантаження.

Підсвічування акрилових лайтбоксів

На задню стінку монтуються світлодіодні модулі, які підбираються в залежності від глибини рекламного короба і розраховуються таким чином, щоб рівномірно засвітити поверхню лицьової частини. Якщо реклама двостороння, то спеціальні світлодіодні модулі для торцевого підсвічування і блок живлення монтуються до торця фігурного лайтбоксу.

Рекламне зображення

Рекламне зображення на лайтбокси з акрилу клеїться кольоровими світлорозсіювальними плівками методом аплікації або плівкою з широкоформатною печаткою. У більш дорогих конструкціях на лицьову частину виклеюються букви або логотипи з кольорового акрилу. Якщо фігурні лайтбокси мають велику площу, в якості лицьової поверхні може бути світлорозсіювальний банер з надрукованим рекламним зображенням методом широкоформатної або УФ друку. Для того, щоб зображення було соковитим ми застосовуємо метод 2-х стороннього дзеркального друку, що дозволяє значно збільшити його яскравість та контрастність.

Монтаж фігурних лайтбоксів

Монтаж – один з найбільш відповідальних етапів рекламного виробництва, де найменша похибка або неакуратність може пошкодити конструкцію і звести багато зусиль виробництва нанівець. Особливо це стосується монтажу інтер’єрних лайтбоксів, при кріпленні яких необхідна ювелірна точність і акуратність. Якщо виріб односторонній, він кріпиться до поверхні стіни через задню панель, на яку потім одягається передня панель, виготовлена у вигляді кришки. Якщо ж фігурний акриловий лайтбокс 2-х сторонній, він виготовляється з виносними кріпленнями з профільної труби, на яких він потім кріпиться до фасаду.

За більш ніж 17 років досвіду у виробництві зовнішньої реклами ми виготовляли будь-які конфігурації та розміри фігурних лайтбоксів, наші спеціалісти підберуть для Вас оптимальну конфігурацію, а дизайнери втілять Вашу ідею в життя, розробивши дизайн-макет і візуалізацію. Зв’яжіться з нашими співробітниками і отримаєте безкоштовну консультацію та виміри на об’єкті.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання