Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Широкоформатний друк банерів

Головними перевагами широкоформатного друку банерів є його універсальність, економічність та широке застосування. Він може використовуватися в зовнішній та інтер’єрній рекламі, при оформленні різноманітних виставок, вітрин, транспорту, для друку плакатів на білборди, для оформлення світлових вивісок та рекламних щитів… Повнокольорові рекламні банери виготовляються на принтерах шириною від 0,6 до 5м з роздільною здатністю друку від 72 до 1440 пікселів та застосуванням спеціалізованих фарб. На таких принтерах можна надрукувати банер шириною до 5м і довжиною до 50м. Методом широкоформатного друку можна також виготовити і невеликі наклейки розміром від 1 кв. см.

Повнокольоровий друк на рекламних банерах може проводитися сольвентним чорнилом, екосольвентним чорнилом, а також УФ-фарбами. Термін експлуатації реклами, в залежності від матеріалів та умов, від 1 до 5 років.

Матеріали для широкоформатного друку:

Друк на самоклеючій плівці

Самоклеючі плівки – один з широко застосовуваних матеріалів для зовнішньої реклами і широкоформатного друку.

Їх можна розділити за різними ознаками:

  • глянцеві;
  • матові;
  • непросвітні;
  • світлорозсіювальні;
  • прозорі.

Існують також банерні, транспортні, перфоровані, пломбувальні та інші види плівок, тому друк на плівці дуже різноманітний.

Для післядрукарської обробки самоклеючої плівки досить часто використовують ламінацію (приклейку прозорої плівки зверху на готове зображення). Широкоформатна ламінація, яка суттєво покращує якість та довговічність друку на плівці, особливо актуальна для зовнішньої та транспортної реклами, схильної до несприятливих умов експлуатації та атмосферних впливів.

Широкоформатний друк на папері

У широкоформатному друку папір використовується для виробництва

  • афіш;
  • плакатів;
  • постерів на білборди та сітілайти.

Цей матеріал є дешевим замінником реклами на банерах і здебільше використовується для проведення короткострокових рекламних кампаній. Максимальний термін використання паперу за межами приміщень – кілька місяців.

Широкоформатний друк на будівельній сітці

Будівельна сітка використовується для надання зовнішнього вигляду і декоративного маскування фасадів ремонтованих будівель. Сітка також застосовується для створення студійних і театральних декорацій, оформлення місць продажів і виставкових стендів. Друком на сітці часто замінюють рекламу на банерах, тому що відмінною рисою цього матеріалу є те, що будівельна сітка практично не схильна до механічного впливу вітру, внаслідок чого вітрильність полотна із сітки мінімальна. Також сітка застосовується для захисту вулиць від запилення при проведенні ремонтно-будівельних робіт, при цьому очищення самого матеріалу від пилу не викликає будь-яких труднощів.

Інші матеріали для друку

Для широкоформатного друку також застосовуються художній полотно, різні види тканин. Крім того, сучасні технології дозволяють наносити зображення широкоформатним методом безпосередньо на жорстку основу, таку як скло, пластик, акрил, композит тощо.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання