Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Вивіски з гнучкого неону

Гнучкий неон став гідною альтернативою класичному неону і активно використовується у вивісках, написах, покажчиках, світлових логотипах. Літери з гнучкого неонe привертають значно більше уваги, ніж стандартні світлодіодні літери через свою яскравість і барвистість за рахунок наявності більше десяти основних кольорів. Вивіски з гнучкого неону не завжди виглядають так ефектно, як вивіски з використанням класичного скляного неону, однак вони значно економніші як за собівартістю виробництва, так і за споживанням електроенергії, в чому старий класичний неон залишається лідером за кіловатами.

Гнучкий неон також ще називають флекс-неон або світлодіодний неон. Через свої незаперечні переваги він набуває все більшої популярності, і є за що:

  • дуже яскраве підсвічування;
  • гнучкість, яка дає можливість відтворювати різні фігури та написи;

  • наявність більше 10 основних кольорів, які дозволять виконати вивіски чи логотипи відповідно до Вашого брендбуку;

  • напруга 12 В і 220В (залежно від виду неону), іншими словами літери з гнучкого неону підключають як безпосередньо до мережі 220В, так і через блок живлення, який перетворює напругу;

  • гарантія від 1 до 3-х років.

Види вивісок з гнучкого неону

літери з гнучкого неону на стіні

У цій конфігурації всі літери або елементи монтуються безпосередньо на стіну. Залежно від шрифту та наявності розривів у малюнку, може бути один або кілька кабелів живлення, підведених всередині стіни. Момент прокладання кабелю необхідно передбачити в процесі ремонту або будівництва, інакше вивіска буде виглядати неакуратно або ж доведеться робити єдину непрозору основу, всередині якої буде захована вся комутація електричної частини.

вивіски їх гнучкого неону на композитній основі

В даному випадку гнучкий неон кріпиться на вирізану основу вивіски, яка, як правило має такі ж, але більш просторі габарити. Матеріалом основи можуть служити кольорові або прозорі акрили, композитні матеріали, дзеркальні пластики. Однозначною перевагою такої конфігурації вивіски з гнучкого неону є простота монтажу і підключення до мережі електроживлення, а також великі можливості в дизайні за рахунок використання основи.

 комбіновані вивіски і букви з гнучкого неону

Зовнішній вигляд і бажані візуальні та світлові ефекти передбачають комбінацію декількох технологій виробництва в одному проекті, не є винятком і гнучкий неон. Часто його комбінуються зі склеєними світлодіодними літерами або елементами, кольоровими акрилами, світловими вивісками з наскрізним фрезеруванням та підкладкою акрилу.

Якщо Вам необхідно розробити дизайн і виготовити вивіски або букви з гнучкого неону, зверніться до наших фахівців та отримаєте безкоштовний виїзд на заміри і консультацію, а також грамотне втілення Ваших ідей у яскраві візуальні рішення.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання