Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Настінний годинник з логотипом

Настінний годинник з логотипом – це подарунок, який завжди буде актуальним, його не викинуть у сміття і не покладуть на полицю. Гарний годинник прикрашатиме стіни офісів і будинків, привертаючи до себе увагу, несучи інформацію про Ваш бренд. Різноманітність видів, форм і розмірів дозволить вибрати ту конфігурацію, яка підходить саме вам, щоб замовити настінний годинник з логотипом в потрібному кольорі і розмірі.

Матеріалів, що використовуються для виготовлення настінних годин велика безліч: пластик, дерево, метал, скло, акрил, скло і будь-які їх комбінації. Є 2 способи замовити настінний годинник з логотипом: вибрати вподобану Вам готову модель і нанести Ваш логотип на циферблат, або розробити індивідуальну модель для Вашої компанії. Другий спосіб дорожчий, проте більш презентабельний, який відображає індивідуальність Вашої компанії.

Нанесення логотипу на настінний годинник проводиться шовкотрафаретним, тампонним, УФ друком, лазерним або механічним гравіюванням, повнокольоровим друком, все залежить від поверхні, на яку наносять зображення.

Щоб замовити настінний годинник з логотипом компанії, проконсультуйтеся у наших менеджерів, які допоможуть Вам зорієнтуватися у величезному асортименті, вибрати відповідну модель або створити Ваш корпоративний годинник індивідуальної форми і дизайну.

Каталог фішок 2020

Види настінного годинника з логотипом

Настінний годинник – досить дорогий сувенір, тому їх зазвичай замовляють невеликим тиражем. І цей сегмент сувенірної продукції можна умовно розділити на стандартну продукцію під нанесення і ексклюзивні моделі, які створюються за індивідуальним дизайном:

Стандартний настінний годинник під нанесення логотипу

Є кілька стандартних форм та розмірів годин з циферблатом, на якому повнокольоровим друком можна друкувати будь-які зображення. Переважно вони круглої форми діаметром від 250 до 380 мм. Також зустрічаються прямокутні, овальні, квадратні форми годинників. Матеріал виготовлення – пластик. Завдяки повному друку циферблату повнокольоровим друком можна наносити не тільки логотип, а створювати індивідуальний дизайн всього циферблату.

Настінний годинник з логотипом індивідуальної форми

Форма, розмір і матеріали обмежуються тільки вашими фантазіями, креативністю дизайнера, і технологічними особливостями обробки матеріалів. Можна замовити настінний годинник з логотипом з дерева, фанери, моху, металу, скла, вітражів, пластику, кольорового оргскла, і будь-яких інших матеріалів, які піддаються обробці і можуть відтворити Вашу ідею. Нанесення логотипу виходить далеко за стандартні методи друку і може виконуватися лазерним або механічним гравіюванням, аплікацією плівок або поклейкою пластиків, а також поклейкою будь-яких накладних об ‘ємних елементів. Такі години коштуватимуть дорожче, однак вони будуть центром уваги в офісах, магазинах, дамах та інших приміщеннях, адже креативні об’єкти завжди привертають більше уваги, ніж буденні предмети.

Наша команда допоможе Вам розробити і виготовити унікальні настінні годинники з логотипом, які стануть окрасою Ваших офісів, здивують Ваших клієнтів і партнерів.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо завдання
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, попередньо оцінюємо терміни і бюджет
Підбираємо продукцію
Підбираємо сувенірну продукцію під Ваші задачі, надаємо комерційну пропозицію
Погоджуємо параметри замовлення
Розробляємо дизайн, стверджуємо з Вами остаточний тираж і види продукції, узгоджуємо терміни
Виробляємо продукцію
Отримуємо від Вас передоплату, виробляємо або замовляємо сувенірну продукцію, наносимо логотип
Ви отримуєте сувеніри
Передаємо Вам Ваші готові сувеніри з логотипом
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання