Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Реклама на транспорті

Використовуйте можливості розміщення реклами на транспорті, які знаходяться прямо перед Вами.

Транспорт щодня контактує з великою кількістю людей і за нього не потрібно платити оренду. Він може ефективно доносити інформацію про Ваші товари і послуги і просувати Ваш бренд.

Реклама на транспорті за рахунок своєї динамічності і охоплення території чинить величезний вплив на всі верстви населення і є відмінною альтернативою реклами на білбордах, тому вона часто використовується в проведенні локальних і національних рекламних кампаній.

Все починається з дизайну, де ми враховуємо особливості сприйняття транспортної реклами, підбираємо технологію виготовлення зображення і використовуємо корисну площу, щоб досягти максимального ефекту.

При нанесенні реклами на борти транспорту є багато тонкощів, які впливають на її зовнішній вигляд і довгий строк експлуатації. Дізнайтеся особливості розміщення зовнішньої реклами на транспорті у наших менеджерів

Ви можете в нас замовити транспортну рекламу в м. Суми та Сумській області:

  • Рекламу на тролейбусах
  • Рекламу на маршрутних таксі
  • Рекламу в салоні маршрутних таксі
  • Рекламу на корпоративному транспорті
Маршрути тролейбусів в м.Суми Маршрути маршруток в м.Суми

Переваги реклами на транспорті

Щодня транспортом користується понад 90% активного населення, тому уникнути візуального контакту з транспортною рекламою практично неможливо. Вона впливає на всі категорії людей, оскільки розміщується як всередині, так і зовні транспортних засобів. Причому не важливо, чи користуєтеся Ви громадським транспортом, сидите за кермом власного автомобіля або пересуваєтеся вулицею пішки – Ви щодня звертаєте на неї увагу. Реклама, розміщена в транспорті, стає пересувним інформаційним носієм.

Одна одиниця транспорту здатна охопити кілька районів міста, та ще й по кілька разів на день, до того ж швидкість транспортних засобів у міських умовах, як правило, не дуже висока, тому розглянути рекламну інформацію можна встигнути завжди. Плюс до всього транспорт має більшу, ніж у інших рекламоносіїв, поверхню під нанесення реклами, тому реклама на транспорті є одним з найбільш популярних видів масової реклами для просування товарів і послуг. Такий вид реклами є дуже вигідним за територіальним охопленням, величиною цільової аудиторії та собівартістю одного контакту.

Давайте обговоримо ваші завдання

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість

Етапи роботи

Визначаємо завдання
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни
Знімаємо вимірювання
Виробляємо вимірювання і фотозйомку транспорту, оцінюємо стан кузова, специфіку обклеювання і обсяг демонтажу старої реклами (за потребою)
Розробляємо дизайн
ВВи вносите передплату, ми розробляємо дизайн реклами на транспорті, стверджуємо його з Вами
Оцінюємо вартість і терміни
За затвердженим дизайном реклами на авто робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виготовлення зображення і обклеювання
Виготовляємо рекламу на транспорті
Ви вносите передплату за виготовлення реклами, ми вирізаємо зображення з кольорових плівок, виготовляємо широкоформатний друк з ламінуванням, здійснюємо підготовку кузова авто і виконуємо поклейку рекламного зображення. Надаємо Вам фотозвіт
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність реклами на корпоративному транспорті - 1 рік
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання