Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Об’ємні вивіски

Виготовлення об’ємних вивісок завжди було актуально, адже об’ємні елементи привертають набагато більше уваги, ніж плоскі, а інформаційний шум, який щоденно посилюється на вулицях міст, змушує магазини та офіси більше приділяти увагу якості зовнішньої реклами.

Ми виробляємо об’ємні написи з 2003 року і володіємо різноманітними технологіями їх виготовлення, а також виробили свої “фішки”, які дозволяють виробляти рекламні конструкції, які зберігають свою цілісність та зовнішній вигляд довгі роки.

Види об’ємних вивісок

Об’ємні рекламні вивіски можна умовно розділити на кілька основних категорій:

Окремі об’ємні написи та фігури.

Такі елементи виготовляються з пластику ПВХ і оклеюються кольоровою самоклеючою плівкою або фарбуються спеціальними фарбами. Такі конструкції встановлюються безпосередньо на стіну або фасад будівлі і кріпляться через задню поверхню, на яку потім вдягається “кришка” і закручується саморізами по периметру. Такий спосіб монтажу дозволяє безболісно обслуговувати об’ємні написи або ж демонтувати їх в цілості у разі перенесення до іншого місця.

Об’ємні вивіски з основою

Цей вид рекламних вивісок від попереднього відрізняє наявність основи, на якій закріплені всі об’ємні літери та фігури. Така конфігурація об’ємної вивіски значно полегшує монтаж і незамінна при нерівному фасаді або наявності архітектурних елементів, які утворюють відстань від основної площини фасаду. Інколи основа вивісок виноситься від фасаду на відстань, щоб закрити кондиціонери або виступаючі архітектурні елементи.

Консольні об’ємні вивіски

Консолі виготовляються і монтуються на фасади, якщо огляд реклами обмежений і необхідно охопити потік клієнтів, який проходить вздовж будівлі. У більшості випадків об’ємні консольні вивіски є двосторонніми та обладнані внутрішнім підсвічуванням світлодіодами, що продовжує режим їх роботи упродовж вечірнього та нічного часу. Об’ємну рекламу у вигляді консолей активно використовують продуктові магазини, аптеки, банки, нотаріуси. Вона популярна на старовинних вуличках, на яких через вузькі тротуари дуже обмежений огляд.

Освітлення об’ємних вивісок та надписів

У процесі виготовлення об’ємних вивісок може бути використано як зовнішнє підсвічування прожекторами, так і внутрішнє підсвічування рекламних елементів світлодіодами. Іноді для надання особливого ефекту або яскравості можна використовувати підсвічування відкритим або закритим неоном. Тип підсвічування підбирається залежно від бюджету та конфігурації вивіски, а також загального освітлення фасаду і наявності іншої об’ємної реклами.

Якщо Вам необхідно виготовити об’ємну вивіску, зв’яжіться з нашими фахівцями і отримаєте консультацію з бюджету, конфігурації та підсвічування реклами. Ми також створюємо дизайн вивісок, який потім легко втілити в життя

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання