Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Монтаж зовнішньої реклами

Вся реклама повинна відповідати вимогам технічної безпеки і стійкості до вітрових навантажень. Зрозуміло, ці вимоги повинні бути враховані на етапі розробки проекту і конструкцій, однак монтаж зовнішньої реклами – один з найбільш відповідальних етапів, який завершує весь проект, тому навіть невелика помилка, допущена в цьому процесі, може обернутися великою проблемою. При встановленні зовнішньої реклами необхідно прорахувати оптимальний варіант розташування і кріплення конструкції, беручи до уваги стан фасаду будівлі, наявність інших технічних компонентів (комунікацій, кондиціонерів, систем відеоспостереження тощо) і багато інших факторів.

Акуратність доставки та встановлення зовнішньої реклами – ще один момент, на який ми звертаємо особливу увагу. Адже навіть невеликі пошкодження, такі як подряпини, сколи, подертості, особливо на лицьовій поверхні вивіски можуть бути сильно помітні і звести нанівець всю роботу з її виробництва. Тому найчастіше вивіски доставляються в розібраному і запакованому вигляді, а повністю збираються  вже в процесі монтажу.

Досить часто при монтажі і демонтажі зовнішньої реклами використовується спецтехніка та спеціальне обладнання:

  • автовишки;
  • спорядження для висотних робіт;
  • будівельні ліси;
  • послуги альпіністів.

Тому наші монтажники пройшли навчання і мають доступ до робіт на висоті, які щорічно підтверджується на відповідному навчанні.

Демонтаж та утилізація зовнішньої реклами

Ніщо не вічне, тому ми також виконуємо демонтаж і утилізацію зовнішніх вивісок, лайтбоксів, щитів, вітрин та інших рекламних конструкцій. Часто старі рекламні вивіски і зображення демонтуються для подальшого їх монтажу на нове місце, тому для наших фахівців демонтаж є звичним робочим процесом.

Гарантійне і післягарантійне обслуговування зовнішньої реклами

Обслуговування змонтованої зовнішньої реклами – одна з проблем, з якою час від часу стикаються підприємства. Досить часто на вулицях нашого міста можна бачити мерехтливі світлові короби, обшарпані вивіски, розбиті букви, розірвані та провислі банери… У сфері зовнішньої реклами, яка нерідко визначає зовнішній вигляд навколишнього середовища і формує архітектурний вигляд міста, дуже важливо забезпечити її гарантійне і післягарантійне обслуговування. Ми займаємося сервісним обслуговуванням рекламних конструкцій, заміною світлотехніки, оновленням інформації на щитах, реставрацією вивісок, що зазнали актів вандалізму та впливу екстремальних погодних явищ.

Давайте обговоримо ваші задачi

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу.
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів.
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання