Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Паперові блоки для записів з логотипом

Паперові блоки – незмінний атрибут офісних співробітників, який прогресивні компанії давно використовують як рекламоносій. Папір для записів постійно використовується і вважається витратним матеріалів в офісах продажів, кол-центрах, юридичних компаніях, банках, сервісних центрах та в інших компаніях, де постійно необхідно робити позначки під час телефонних переговорів і особистих зустрічей. У цьому випадку паперові блоки – незамінний помічник. Особливе місце в цьому списку займають медичні центри, де постійно видаються рецепти, направлення, довідки, та інші документи, які з легкістю можна забрендувати і зробити носієм свого логотипу.

Самі блоки паперу для записів можуть бути просто в пачці, скріплені на клей або викладені для зручності в спеціальних прозорих або паперових контейнерах.

Логотип можна наносити на:

  • контейнер;
  • самі листочки;
  • бічні частини (торці) блоку, запечатуючи торець паперу.

Завдяки такій унікальній технології друку можна виготовляти оригінальні блоки для записів, які будуть виглядати незвично і привертати увагу.

Стандартні блоки для записів

Стандартний розмір паперових блоків з логотипом 90х90мм. Висота блоку залежить від бажання клієнта, поширена висота 10 мм (100 аркушів у блоці) і 90 мм (900 аркушів у блоці). Логотип на паперові блоки наноситься методом офсетного друку в 1 (рідше в 2) фірмових кольори. Здебільше виконується склеювання торця, рідше блоки для записів віддаються клієнту просто в пачці або упаковуються в термоусадочну плівку. Друк на торцях паперового блоку для запису дорога послуга, однак вона окупається зовнішнім виглядом і візуальним ефектом, який досягається при повнокольоровому друку торців з 4-х сторін. У цьому випадку можна створювати витвори мистецтва, які втілюють собою нестандартне донесення ідеї через форму рекламоносія.

Ціна паперових блоків для записів

Паперові блоки використовують у подарункових наборах для клієнтів або співробітників разом з ручкою, щоденником або блокнотом. Популярність нанесення логотипу на блоки паперів для записів пов’язана з тим, що це обходиться не дорожче покупки ці блоків без логотипу в магазинах канцтоварах або спеціалізованих компаніях, адже основна ціна паперових блоків – це сам папір, і якщо логотип наносити в 1 колір (особливо чорний), вартість замовлення друку блоків для запису практично однакова з вартістю покупки порожніх. Тому багато компаній постійно замовляють паперові блоки з логотипом та використовують цей недорогий інструмент підвищення іміджу компанії як серед клієнтів, так і серед співробітників.

Давайте обговоримо ваші завдання

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість

Етапи роботи

Визначаємо завдання
Спільно з Вами опрацьовуємо мети і завдання, визначаємо тиражі і оцінюємо терміни
Визначаємо технології і робимо прорахунок
Під Ваші задачі підбираємо оптимальні матеріали і технології друку поліграфії, готуємо і стверджуємо з Вам комерційну пропозицію
Розробляємо дизайн
Отримуємо від Вас оплату і тех. завдань для створення макета, розробляємо дизайн, стверджуємо його з Вами, затверджуємо остаточні параметри і терміни виконання замовлення
Друкуємо поліграфію
Отримуємо від Вас оплату за тираж, виготовляємо продукцію, виконуємо постдрукові роботи
Ви отримуєте готовий продукт
Передаємо або доставляємо Вам готову продукцію
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання