Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Дерев’яні вивіски

Вивіски і логотипи з деревини ідеально підходять для багатьох видів бізнесу, які хочуть справити на клієнтів враження компаній, які трансформуються та йдуть в ногу з часом. Деревина все більше завойовує популярність, а сучасні методи її обробки дозволяють вивіскам з деревини служити довгі роки, зберігаючи свій зовнішній вигляд і яскравість.

Ми активно використовуємо деревину у виробництві вивісок у тих випадках, коли вона прикрашає вивіску, роблячи її привабливою або незвичайною, а також у ситуаціях, коли наявність елементів з деревини передбачає фірмовий стиль компанії клієнта.

Варіанти вибору деревини та її обробки зараз настільки різноманітні, що дозволяють втілити навіть найсміливіші дизайнерські ідеї, відтворити будь-які форми та елементи. Тому натуральна деревина, фанера і меблевий щит стають поширеними матеріалами і комплектуючими для виготовлення дерев’яних або комбінованих вивісок. Особливо популярні зовнішні та інтер’єрні вивіски з деревини для кафе, барів, тату салоном, кав’ярень

З чим можна комбінувати дерев’яну вивіску

Вивіска з деревини та металу

Деревина з металом завжди виглядають природньо, випромінюючи енергію та естетику. Часто на дерев’яній вивісці можна бачити металеві написи, виконані ковкою або плазмовою різкою. З нержавіючої сталі, листового і прокатного металу виготовляють літери, логотипи, написи. Металеві візерунки і куточки використовують для окантовки дерев’яних вивісок по периметру, металеві ланцюги – для кріпака вивісок до стелі або елементів архітектури, що виступають. Металеві написи часто підсвічують контражурним світлом, яке створює додатковий антураж.

Вивіска з деревини з об ‘ємними літерами

Пофарбовану дерев’яну вагонку використовують як основу для об’ ємних літер, виконаних за стандартною технологією склейки пластику ПВХ і акрилового скла. Об ‘ємні літери обладнують внутрішнім або контражурним підсвічуванням, щоб написи і логотипи були яскравими і помітними у вечірній час. Такі вивіски популярні серед магазинів здорового харчування, продуктових бутиків, кав’ярень.

Дерев’яні вивіски з лампочками

Літери та написи з відкритими лампочки прикрашають інтер’єри кафе, ресторанів, торгових центрів, використовуються для проведення фотосесій та організації свят. Лампочки розжарювання призначені для інтер’єрних рішень, на вулиці їм знаходиться заміна у вигляді світлодіодних або автомобільних ламп. Написи та логотипи можуть бути як сформовані з самих лампочок, так і виконані у вигляді об ‘ємних елементів з деревини або фанери, всередині яких змонтовані лампи.

Дерев’яні вивіски з підсвічуванням

Підсвічування в дерев’яних вивісках може бути реалізоване в декількох варіантах. Зовнішнє підсвічування реалізується за допомогою світлодіодних прожекторів, що знаходяться на відношенні від площини основи або ж декоративних світильників, які виконані під старовину або ж нагадують картинні світильники. Внутрішнє світлодіодне підсвічування об’ємних літер та елементів, а також контражурне світлодіодне підсвічування, спрямоване з тильної сторони букв на основу і створює відображене світло.

Підібрати потрібну конфігурацію, накладні елементи і тип підсвічування вивіски з деревини Вам допоможуть наші фахівці. Телефонуйте або заходьте в гості і отримаєте детальну консультацію

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання