Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Неонові літери та написи

Неон вибирають тому, що він зачаровують увагу, притягуючи своєю яскравістю і неповторним підсвічуванням, яке не змогли відтворити жодною іншою технологією підсвічування реклами. Ми виготовляємо неонові написи, тому що нам подобається їх ефект і привабливість.

Вони відмінно підходять для:

  • барів;
  • кафе;
  • ресторанів;
  • компаній індустрії краси;
  • розважальних закладів.

Неонові літери купують IT компанії для прикрашання інтер’єрів своїх офісів. Вони відмінно поєднується зі стабілізованим мохом і використовується для оформлення фіто-стін і зон ресепшн. Якщо Ви хочете яскраве, стильне, креативне оформлення логотипу Вашої компанії – вам потрібен неон!

Види виробів з неона

Неонові літери та написи на стіну

Літери з відкритого неону монтуються безпосередньо на стіну або фасад будівлі без підкладок або фризів. У такому виконанні вони виглядають досить ефектно, проте повинна бути виконана попередня розводка електрики всередині стіни і виведений кабель безпосередньо до місця кріплення кожного елемента або символу, щоб після монтажу реклама виглядала акуратно. Не завжди є можливість розводки проводки всередині стіни або фасаду, тоді для літер з неона робиться основа з композитних матеріалів або акрилів, всередині якої виконується необхідна комутація електрики

Логотипи із неону

Логотипи із неону займають почесне місце в офісах багатьох компаній, привертаючи до себе максимальну увагу клієнтів і співробітників. Неонові літери на стіну часто супроводжуються основою з прозорого акрилу, яка повторює контури літер або навпаки, має іншу форму за задумом дизайнера. У закладах, де до рекламних написів є прямий доступ людей, виготовляється захисний екран з прозорого акрилу товщиною 3-6 мм, який перешкоджає випадковому пошкодженню неонових трубок, виконаних з тонкого скла і дуже крихких.

Написи з флекс-неону

Флекс-неон став недорогою і гідною альтернативою реклами з класичного неону. Багато компаній використовують флекс-неон (світлодіодний неон) через його відносну дешевизну і мале енергоспоживання порівняно зі скляними літерами. З недоліків можна виділити кут розсіювання світла від 120 до 180 градусів, тоді як класичні неонові літери світять на 360. Цей факт далеко не завжди має значення, тому скло часто замінюють світлодіодним та гнучким неоном, який виглядає майже так само яскраво. Для такої реклами використовують основу з прозорого акрилу, якій надається необхідна форма і контури за допомогою лазерної різки або механічного фрезерування.

Ми розробимо дизайн-проект і візуалізацію неонових літер і написів відповідно до Ваших побажань, прорахуємо вартість, виготовимо і зробимо монтажні роботи під ключ. Для зовнішньої вивіски ми також узгодимо проект в управлінні архітектури. Щоб уточнити деталі Вашого проекту зв’яжіться з нашими фахівцями.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання