Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Корпоративні листівки

Навіть у наш час електронної пошти, соціальних мереж і месенджерів, корпоративні листівки з логотипом замовляють багато компаній, адже паперова вітальна листівка в наш час – не масовий вид привітань і вона сприймається як знак особливої уваги та поваги до клієнта або партнера.

Особливо, якщо це незвичайна листівка, яка дивує і навіть викликає wow-ефект.

Наша компанія спеціалізується на створенні дизайну та виготовленні корпоративних листівок, які справляють враження на тих, кому Ви їх даруєте.

Щоб поліпшити зовнішній вигляд і посилити ефект корпоративних листівок, ми використовуємо такі матеріали і технології:

 • креативний дизайн, донесення ідей через форму і матеріал
 • дизайнерські папери, картони з незвичайними зовнішніми і тактильними ефектами
 • тиснення різними видами фольги
 • лазерну та фігурну висічку
 • ручну збірку і склейку
 • вибірковий і гібридний глянцевий лак
 • технологію 3Д листівок з логотипом
 • листівки-трансформери

Всі ці технології друку корпоративних листівок можуть використовуватися поодинці або в комплексі для досягнення WOW ефекту у Ваших клієнтів.

Види корпоративних і новорічних листівок

Корпоративні листівки в цілому можна розділити на кілька основних видів, ґрунтуючись на візуальних ефектах і матеріалах для їх виготовлення:

 • Новорічні листівки з крейдованого паперу і картону.

Тут ефект досягається за рахунок креативного дизайну, що привертає увагу своєю ідеєю або способом її реалізації. Друк на таких листівках проводиться методом цифрового або офсетного друку.

 • Новорічні листівки з дизайнерських картонів.

Індивідуальність досягається за допомогою тактильних і візуальних властивостей дизайнерських паперів. Найчастіше текст і логотипи наносяться шовкотрафаретним другом, часто використовуються фарби з ефектом срібла або бронзи

 • Листівки-трансформери.

Вони виконані за особливою технологією висічки, складання та склейки, що дозволяє їм приймати різні форми. У цих корпоративних листівках вся увага зосереджена на формі і динаміці, за рахунок яких листівка запам’ятовується своєю ексклюзивністю

 • 3Д листівки.

Виготовляються з різних кольорових або дизайнерських паперів з використанням лазерної і фігурної висічки, які склеюються в певній конфігурації і послідовності, щоб отримати 3Д ефект при розкритті листівки. Найчастіше тексту на таких корпоративних листівках дуже мало, адже основний акцент на формі та ефектній подачі.

 • Корпоративні листівки на замовлення з фігурною висічкою.

Основна ідея – нестандартна форма, яка сама вже привертає увагу. Для посилення ефекту можуть бути використані кольорові дизайнерські картони, тиснення фольгою або вибірковий лак

 • Незвичайні новорічні листівки з аксесуарами.

Як аксесуари можуть використовуватися стрічки, банти, різні фігурки або предмети, що використовуються в хенд-мейд індустрії. Такі об’єкти виглядають дуже естетично та незвично, проте необхідно враховувати, що для такого типу корпоративних листівок потрібна особлива упаковка, щоб їх не пошкодити.

Якщо ви хочете зробити корпоративні і новорічні листівки на замовлення, ми розробимо для Вас індивідуальну форму та дизайн, які будуть дивувати і викликати wow ефект у Ваших клієнтів.

Давайте обговоримо ваші завдання

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість

Етапи роботи

Визначаємо завдання
Спільно з Вами опрацьовуємо мети і завдання, визначаємо тиражі і оцінюємо терміни
Визначаємо технології і робимо прорахунок
Під Ваші задачі підбираємо оптимальні матеріали і технології друку поліграфії, готуємо і стверджуємо з Вам комерційну пропозицію
Розробляємо дизайн
Отримуємо від Вас оплату і тех. завдань для створення макета, розробляємо дизайн, стверджуємо його з Вами, затверджуємо остаточні параметри і терміни виконання замовлення
Друкуємо поліграфію
Отримуємо від Вас оплату за тираж, виготовляємо продукцію, виконуємо постдрукові роботи
Ви отримуєте готовий продукт
Передаємо або доставляємо Вам готову продукцію
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання