Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Щоденники та блокноти з логотипом

Щоденники та блокноти настільки щільно супроводжують ділове життя і офісні робочі процеси, що вони є одним з перших об’єктів для розгляду у вигляді корпоративного подарунка для клієнтів, партнерів або співробітників, адже вони використовуються щодня і щоденники з логотипом компанії будуть служити відмінним нагадуванням про Вас. Як же вибрати щоденник?

Вибір щоденників і блокнотів

Виробники тижневиків, планінгів та блокнотів рясніють різноманітністю форматів, матеріалів обкладинок і внутрішнього наповнення, щорічно намагаючись випускати нові колекції, привертаючи увагу потенційних клієнтів. Тому вибір щоденників дуже великий, Ви зможете знайти будь-який вироби на Ваш смак і колір, а також замовити щоденники з індивідуальним наповненням і нанесенням логотипу.

Каталог фішок 2020

Критерії, що впливають на вибір щоденників:

  • розмір: найпоширеніший формат А5, деяким подобається А4, останнім часом популярністю користуються вкорочені і більш компактні щоденники.

  • Матеріал і колір обкладинки: шкіра, шкірозамінники, будь-які види тканин, матеріали з дизайнерським малюнком, приємними тактильними властивостями
  • Обкладинка: тверда та гнучка обкладинка, остання все більше користується попитом
  • внутрішній блок: розрізняється за кольором паперу (здебільше це білий та бежевий), і за наповненням і дизайном сторінок, перфорацією відривних елементів.
  • Датований або недатований щоденник

Важливий період часу, коли Ви замовляєте щоденники або блокноти з логотипом компанії. Чим ближче до Нового року, тим вибір стає меншим, термін виготовлення і нанесення логотипу збільшуються. Багато компаній планують замовлення щоденників і блокнотів наприкінці літа або початку осені, коли ситуація на ринку сприятлива, багато вибору і оптимальні ціни.

Нанесення логотипу на щоденники і блокноти

Логотип на щоденники наноситься методом гарячого тиснення під впливом температури. Тиснення логотипу на щоденниках може бути «сліпе» і з використанням золотої або срібної фольги. Щоб зробити відбиток Вашого логотипу, необхідно виготовити магнієве кліше, яке можливо використовувати багаторазово, воно стане в нагоді Вам для майбутніх замовлень, якщо Ви не будете змінювати свій логотип.

Зовнішній вигляд щоденника з логотипом компанії, багато в чому залежить від матеріалу обкладинки. Чим дорожчий матеріал, тим більш ефектно виглядає на ньому логотип. Не скрізь доречно тиснути фольгою, на багатьох фактурах шикарно виглядає саме “сліпий” відбиток, на деяких дешевих обкладинках можна тиснути тільки фольгою, “сліпий” відбиток не буде помітний.

При виборі щоденників з логотипом для наших клієнтів, ми враховуємо всі нюанси, терміни, бюджет, переваги, фірмовий стиль і ефект, який Ви хочете зробити на Ваших клієнтів. Ми підбираємо найкращу конфігурацію щоденників і блокнотів, адже найголовніше – це результат, коли Ваші клієнти із задоволенням користуються Вашим подарунком і цінують Ваше до них ставлення.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо завдання
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, попередньо оцінюємо терміни і бюджет
Підбираємо продукцію
Підбираємо сувенірну продукцію під Ваші задачі, надаємо комерційну пропозицію
Погоджуємо параметри замовлення
Розробляємо дизайн, стверджуємо з Вами остаточний тираж і види продукції, узгоджуємо терміни
Виробляємо продукцію
Отримуємо від Вас передоплату, виробляємо або замовляємо сувенірну продукцію, наносимо логотип
Ви отримуєте сувеніри
Передаємо Вам Ваші готові сувеніри з логотипом
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання