Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Детальніше про проект

Для ТОВ «Ефективні рішення Суми» нашим агентством були проведені роботи з виготовлення та монтажу об’ємних світлових букв і логотипу на даху будівлі, в якій розташовується офіс компанії.

У зв’язку з великим розміром конструкції і підвищеним вітровим навантаженням, були застосовані більш міцні матеріали: внутрішній силовий каркас з профільної труби 17х17мм, молочне акрилове скло 4мм на передню стінку, спінений пластик ПВХ 5мм на бічні і задні стінки.

Також замовником була поставлена задача розмістити букви на віднесенні від площини будівлі, щоб не пошкодити поверхню фасаду, для цього була розрахована і спроектована силова несуча ферма, яка зафіксована на даху будівлі за допомогою анкерних болтів.

Внутрішня підсвітка букв виконана за допомогою понад яскравих світлодіодних модулів, передня стінка обклеєна вітражною серією плівки Ritrama, що надало велику яскравість світіння вивісці в нічний час доби.

Габаритні розміри вивіски 2х12м

 

 
Ефективні рішення, ТОВ
28.08.2012г.

Відгук клієнта

Работой с компанией доволен, в ней работают компетентные сотрудники, которые готовы в любой момент выполнить пожелание заказчика. Работы выполнены на высоком уровне и в срок, несмотря на всю сложность заказа, а также возникшие в процессе монтажа вопросы.
Будем рады сотрудничеству в дальнейшем.
20.09.12

Грудина Николай Григорьевич, Исполнительный директор
Ефективні рішення, ТОВ

Сподобалася робота?