Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Еко-сувеніри з логотипом

Еко рекламна продукція з нанесенням логотипу представлена у величезній різноманітності моделей ручок, олівців, блокнотів, щоденників, пакетів, сумок, флешок, термогорняток… Практично будь-які рекламні сувеніри виробляється з еко-матеріалів, щоб задовольнити зростаючий попит.

Екологічні матеріали (дерево, перероблені папір, пластик, картон) використовуються для обкладинок блокнотів і щоденників, корпусів ручок і флешок, матеріалу для виготовлення еко-сумок і крафт-пакетів з логотипом. Естетичні, приємні на дотик, еко сувеніри з логотипом є сучасним трендом, несуть ідею турботи про оточення та соціальну відповідальність компанії-дарувальника, тому завжди сприймаються позитивно.

Каталог фішок 2020

Види еко-сувенірів з логотипом

  • Канцелярське приладдя.

Сюди входять еко-ручки та олівці, еко-блокноти на замовлення, щоденники з обкладинками та внутрішнім блоком з перероблених матеріалів, канцелярські набори та підставки під телефони, інші предмети та аксесуари

  • Еко-посуд з логотипом.

Еко-чашки і стакани, термокружки, ланч-бокси з еко-матеріалів, столові прибори з бамбука зайняли своє гідне місце в асортименті еко-сувенірів під брендування Вашим логотипом.

  • Еко-сумки та еко-пакети з логотипом.

вже давно і повсюдно використовуються компаніями при врученні подарунків і завоювали свою популярність завдяки демократичній ціні, зовнішньому вигляду і тактильним властивостям.

  • Еко-електроніка

 що включає в себе флешки, PowerBank, годинники, зарядні пристрої, фоторамки, без яких практично неможливе динамічне життя сучасних активних людей.

Підібрати сувенірну еко-продукцію з одного боку легко, досить написати відповідний запит у пошуковій системі, однак вибрати унікальний сувенір, який буде дійсно доносити ідею про Вашу компанію, показувати турботу і увагу, бути унікальним – це вже завдання більш високого порядку, яке нам довіряють наші корпоративні клієнти. І тут вже включаються в роботу наш креативний відділ спільно з дизайнерами і відділом логістики, щоб знайти або навіть створити унікальний брендований еко-сувенір, який буде не схожий на стандартні пропозиції в Інтернеті і в той же час буде викликати захоплення Ваших клієнтів, адже саме для цього ми даруємо подарунки – щоб нас запам’ятали наше ставлення та наш підхід.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо завдання
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, попередньо оцінюємо терміни і бюджет
Підбираємо продукцію
Підбираємо сувенірну продукцію під Ваші задачі, надаємо комерційну пропозицію
Погоджуємо параметри замовлення
Розробляємо дизайн, стверджуємо з Вами остаточний тираж і види продукції, узгоджуємо терміни
Виробляємо продукцію
Отримуємо від Вас передоплату, виробляємо або замовляємо сувенірну продукцію, наносимо логотип
Ви отримуєте сувеніри
Передаємо Вам Ваші готові сувеніри з логотипом
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання