Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Реклама на авто

Обклейка рекламою корпоративні авто – це популярний вид реклами і підняття статусу компанії, яким активно користуються як невеликі фірми, так і величезні корпорації. Будь-яка компанія прагне максимально використовувати всі канали просування свого бренду, і обклейка автомобілів рекламою популярна завдяки своїй основній перевазі – великому охопленню потенційних клієнтів і відсутності орендної плати за розміщення.

Обклейка рекламою корпоративного транспорту набагато дешевша, ніж реклама на маршрутках або тролейбусах, адже витратна частина – тільки виготовлення і нанесення реклами на авто, без подальшої плати за оренду.

У цього виду реклами є й інші незаперечні плюси. Реклама на легкових автомобілях дозволяє охопити більшу кількість людей, виконує як іміджеву, так і інформаційну функцію. Мобільність цієї реклами дозволяє за допомогою декількох автомобілів забезпечити велике географічне охоплення і транслювати рекламне сполучення всім учасникам дорожнього руху: водіям і пішоходам. Ось чому серед різновидів обклейки транспорту так популярна обклейка вантажних автомобілів, які мають велику площу для поклейки реклами і відкривають багато можливостей для розробки креативного дизайну.

Якщо обклейка автомобіля рекламою виконана якісно, оформлений транспорт доповнює фірмовий стиль компанії і підвищує її надійність як партнера. Рекламу на авто наносять, на тривалий термін, що підтверджує довгостроковість планів компанії. До переваг можна віднести і ще один факт: про обклейку рекламою легкового автомобіля, його зовнішній вигляд поліпшується, в той же час знижується ймовірність його викрадення, так як авто стає дуже помітним і виділяється серед йому подібних.

Обмеження для реклами на авто

Варто відзначити, що реклама на легкових автомобілях має ряд обмежень, обумовлених вимогами поліції і правилами дорожнього руху. Тому при розробці дизайну та обклейці транспорту необхідно враховувати наступні моменти:

  • забороняється заклеювати непрозорими рекламними матеріалами вікна, номерні знаки, зовнішні освітлювальні прилади, інформаційні написи та символьні зображення пасажирського транспорту;

  • для обклейки не можна використовувати світловідбиваючі плівки;
  • заборонено нанесення на транспорт реклами, схожої на знаки і написи спеціальних і оперативних транспортних засобів (поліція, швидка допомога, аварійна, інкасаторська служба, служба газу тощо), а також реклами, схожої на дорожні або розпізнавальні знаки.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання