Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Друк корпоративних візиток

Візитні картки – незмінний атрибут ділового життя, який не замінять профілі в соціальних мережах та корпоративні сайти. До друку візиток багато керівників ставляться особливо трепетно, використовуючи дорогі дизайнерські папери і додаткові ефекти, щоб підкреслити свій статус. Багато підприємств також приділяють увагу своїм корпоративним візиткам, надаючи їм особливий вид за допомогою ламінації, фігурної висічки, вибіркового або гібридного лаку, тиснення логотипу різними типами фольги, замовляючи друк прозорих візиток. У наш час постійно наростаючого інформаційного шуму все складніше виділятися і привертати до себе увагу, тому багато хто вкладає гроші в ексклюзивний дизайн візиток, нестандартну форму або оригінальні матеріали, щоб бути помітними.

Ми використовуємо всі доступні технології і матеріали, щоб зробити Ваші візитки незвичайними, відмінними від інших і такими, що запам’ятовуються, підкреслюють Вашу індивідуальність і стиль.

Види друку корпоративних та особистих візиток

  • Офсетний друк.

Ця технологія дозволяє друкувати візитки від 500 примірників з використанням мелованих паперів та картонів.

У вигляді додаткового оздоблення використовується:

  • глянцева і матова ламінація,
  • суцільний, вибірковий і гібридний лак,
  • фігурна висічка.

Офсетний спосіб вважається найдешевшим при друку візиток, ним друкують здебільше корпоративні візитки

  • Шовкотрафаретний друк.

Найдорожчий спосіб друку візиток, який використовується при виготовленні особистих і незвичайних візиток, у тих випадках, коли потрібно надрукувати щось оригінальне. Цей метод дозволяє наносити зображення на кольорові дизайнерські картони, друкувати пластикові візитки, є можливість друкувати білою фарбою, сріблом, бронзою, вибірковим глянцевим лаком. Разом з цією технологією виготовляють візитки з тисненням логотипу фольгою.

  • Цифровий друк.

Один з бюджетних і швидких способів виготовлення візиток, який використовується для оперативного друку стандартних особистих і корпоративних візитних карток. З післядрукарської обробки доступні глянцева і матова ламінація, візитки з тисненням.

Якщо Вам необхідно замовити друк візиток, спочатку необхідно визначитися з їх призначенням, дизайном і зовнішнім виглядом, який Вам буде пасувати. Щоб краще розібратися у всіх тонкощах, заходьте до нас в офіс, і помацайте багато різних зразків, ближче познайомтеся з технологіями, відчуйте візуальні і тактильні ефекти, і після цього приймайте вірні рішення.

Давайте обговоримо ваші завдання

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість

Етапи роботи

Визначаємо завдання
Спільно з Вами опрацьовуємо мети і завдання, визначаємо тиражі і оцінюємо терміни
Визначаємо технології і робимо прорахунок
Під Ваші задачі підбираємо оптимальні матеріали і технології друку поліграфії, готуємо і стверджуємо з Вам комерційну пропозицію
Розробляємо дизайн
Отримуємо від Вас оплату і тех. завдань для створення макета, розробляємо дизайн, стверджуємо його з Вами, затверджуємо остаточні параметри і терміни виконання замовлення
Друкуємо поліграфію
Отримуємо від Вас оплату за тираж, виготовляємо продукцію, виконуємо постдрукові роботи
Ви отримуєте готовий продукт
Передаємо або доставляємо Вам готову продукцію
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання