Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Подарункові набори з логотипом

Подарунки повинні дивувати і дарувати емоції, дивувати і викликати захоплення, бути корисними і практичними, запам’ятовуватися і нагадувати про Вас. Всі ці цілі непросто досягти, особливо в наш час, коли клієнти розпещені увагою і презентами. Потрібно дивувати, шукати шлях до їхніх сердець, постійно вигадувати щось нове і нестандартне. І в цьому можуть допомогти подарункові набори корпоративним клієнтам, які відкривають нову сторінку в рекламно-сувенірній продукції з практично необмеженим вибором і потенціалом.

Розробка і комплектація подарункових корпоративних наборів – непростий процес, які вимагає особливого підходу. Як і в будь-якому корпоративному сувенірі, тут необхідно продумати ідею, посил, практичність, оригінальність, навіть коли мова йде про новорічні корпоративні подарункові набори. Здавалося б, банальна річ – щоденник, календар і пляшка шампанського, однак, якщо Ви не хочете просто витратити гроші на “формальне” привітання, яке ніхто не оцінить, то тут потрібно трохи подумати.

І подумати про два моменти:

  1.  Хто клієнт – його цілі, пристрасті, переживання, цінності, захоплення, складності, тощо.
  2. Ваша компанія – її місія, цінності, ідея продукту, користь для клієнта, специфіка галузі. тощо.

Здавалося б, очевидні речі, але якщо на них уважно подивитися, то на стику інтересів компанії та інтересів клієнта, десь тут і народжуються ідеї.

Каталог фішок 2020

Подарункові набори з логотипом – це спосіб комунікації компанії з клієнтами і партнерами, і коли Ви саме так до цього ставитеся, то до опрацювання ідеї, до самого замовлення і формування корпоративних подарункових наборів Ви будете відноситись з іншою точкою зору.

Основні види подарункових наборів корпоративним клієнтам:

  1. Канцелярські набори. Сюди належать ручки і олівці, блокноти і щоденники, настільні органайзери, стікери і блоки для записів, а також інша продукція, яку можна використовувати на робочому місці.

  2. Чайні та кавові набори. Крім чаю і кави, в такі набори часто лягає посуд, турки, корпоративні пряники, цукерки, мед, горіхи, шоколад, натуральні солодощі та інша підходяща під концепцію корпоративного подарункового набору продукція з логотипом

  3. Винні набори і набори для глінтвейну. Крім алкоголю, ці корпоративні набори з логотипом доповнюються посудом, шоколадом, спеціальними спеціями, різними сирами.

  4. Технологічні подарункові корпоративні набори, які можуть в себе включати флешки, powerbank, цифрові фоторамки, настільні прилади з зарядним пристроєм для телефону та іншими фішками.

  5. Ексклюзивні подарункові набори з нанесенням логотипу, наприклад, це може бути набір для чищення взуття, набір інструментів, набір для пікніка, та інші сувеніри, які будуть радувати Ваших клієнтів

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо завдання
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, попередньо оцінюємо терміни і бюджет
Підбираємо продукцію
Підбираємо сувенірну продукцію під Ваші задачі, надаємо комерційну пропозицію
Погоджуємо параметри замовлення
Розробляємо дизайн, стверджуємо з Вами остаточний тираж і види продукції, узгоджуємо терміни
Виробляємо продукцію
Отримуємо від Вас передоплату, виробляємо або замовляємо сувенірну продукцію, наносимо логотип
Ви отримуєте сувеніри
Передаємо Вам Ваші готові сувеніри з логотипом
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання