Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Круглі лайтбокси

Круглі світлові вивіски відмінно підходять для невеликих магазинів і торгових точок. Якщо тротуари вузькі і огляд обмежений, ми робимо круглі лайтбокси двосторонніми і монтуємо їх перпендикулярно до площини фасаду. Це допомагає краще помічати рекламу пішоходам і проїжджаючим автомобілям, які проходять повз. Також круглі лайтбокси – це достатньо бюджетні рекламні конструкції, які відмінно підходять для масового виробництва, їх активно використовують великі торгові марки для позначення своєї присутності в магазинах і супермаркетах.

Як ми робимо Ваш круглий лайтбокс яскравим

У будь-якому виробництві є свої особливості і фішки, які, з одного боку, дозволяють максимально заощадити і видати посередній результат, а з іншого боку, дають можливість зробити рекламу яскравою і довговічною. Ми завжди схиляємося до другого варіанту, оскільки цінуємо своєю репутацією і завжди прагнемо зробити більше, ніж від нас очікують. Щоб Ваша кругла вивіска була яскравою, є ряд технологічних особливостей, які необхідно передбачити в процесі її виробництва.

Глибина лайтбоксу

Глибина світлодіодних лайтбоксів варіюється від 60 до 150 мм і залежить від загального конструктиву, габаритних розмірів, наявності внутрішнього каркасу, бажаної яскравості та лицьової стінки. Чим менше глибина, тим більша кількість діодів необхідно розміщати на задній стінці, а також підбирати відповідний тип світлодіодів з лінзою і широким кутом розсіювання. Оптимальна глибина, з точки зору вартості виробництва та подальшого енергоспоживання вивіски становить 100-130 мм. У цьому випадку всередину конструкції ставиться мінімальна кількість джерел світла, які даватимуть відмінну яскравість світла лицьової стінки.

Лицьова панель круглого лайтбоксу

Для лицьової панелі ми використовуємо молочний акрил або світлорозсіювальний банер з повнокольоровим друком. Ми завжди схиляємося до акрилу саме тієї марки і виробника, якого ми випробували, він дає яскравість лицьової панелі на 20-30% більше, ніж аналоги, хоча коштує ненабагато дорожче. Виключно для наших клієнтів ми зробили демонстраційний стенд в офісі, де поставили на лицьову частину круглого лайтбоксу кілька видів акрилу, щоб ця різниця була наочною.

Світлодіоди

Звичайно, на яскравість та довговічність підсвічування впливають тип і виробник світлодіодів. Ми у своєму виробництві використовуємо світлодіодні лінійки компанії WRS – лідера в Україні за якістю та довговічністю продукції. Ми надаємо гарантію від виробника на безперебійну роботу світлотехніки від 3 до 5 років, а також при проектуванні підсвічування враховуємо природне вигорання діодів, роблячи запас міцності, щоб через рік або два лицьова стінка світлодіодної вивіски не була в темних плямах.

Рекламне зображення для круглих вивісок

На круглі вивіски (або лайтбокси) можна наносити рекламне зображення кількома способами:

  • поклейкою кольорових світлорозсіюючих плівок;
  • поклейкою білої плівки з широкоформатним друком;
  • ппрямим УФ друком на акрилі.

Ми завжди переконуємо клієнтів робити аплікацію кольорових самоклеїних плівок – у цьому випадку зображення виходить найяскравішим і довговічним. Якщо на лицьову стінку круглої вивіски використовується банерна тканина – її необхідно запечатувати дзеркально з 2-х сторін, це значно посилить яскравість рекламного зображення.

При прорахунках круглих вивісок і лайтбоксів ми стикаємося з тим, що іноді конкуренти дають меншу вартість. Коли клієнти сильно дивуються різниці в ціні, ми підводимо їх до нашого демонстраційного стенду і показуємо, чому виникає така різниця. Якщо Вам необхідна тьмяна реклама, яка вигорить через рік – це не до нас. Ми робимо проекти, якими пишаємося, і не опускаємо планку якості, за що нам дякують клієнти.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання