Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Зовнішня реклама

Ми не просто рекламна агентція зовнішньої реклами, наш підхід у реалізації Ваших проектів спрямований на те, щоб Ваша зовнішня реклама була помітна, відображала Вашу ідею та привертала увагу максимальної кількості клієнтів.

Реклама працює в навколишньому середовищі, тому при розробці зовнішньої реклами та конструктиву зовнішніх конструкцій, важливо враховувати особливості фасаду, висоту, освітленість, сусідню рекламу, потоки транспорту та пішоходів, відстань, з якої буде сприйматись інформація та багато інших факторів, які впливають на сприйняття.

Не менш важливо правильно підібрати матеріали і технології, щоб реклама зберігала свій зовнішній вигляд і яскравість тривалий час.

Ми створюємо і розміщуємо зовнішню рекламу в м. Суми, Сумській області та інших областях України:

Світлові вивіски, Об ‘ємні літери, Дахові установки, Рекламні щити, Лайтбокси, Стели, Банери, Вітрини

Ми розробляємо зовнішню рекламу з 2003 року. За цей час ми зробили не одну сотню проектів, тому впевнені у своїй роботі і даємо гарантію від 3-х до 5 років на світлодіодне освітлення та цілісність конструкцій.

Зовнішня реклама – один з найбільш масштабних видів реклами по охопленню споживачів. Рекламні носії поширені всюди, і щодня їх бачать мільйони людей. Однак далеко не кожне рекламне повідомлення викликає у нас позитивні емоції – часто рекламу ми просто не помічаємо, не звертаємо не неї уваги, вона не викликає у нас інтересу або відверто дратує. Конкуренція і насиченість зовнішньої реклами настільки великі, що стало життєво необхідним її професійне виконання, починаючи з розробки дизайну і закінчуючи вибором формату, місця розміщення та монтажу.

Не варто забувати про те, що зовнішня реклама дає можливість компанії-рекламодавцю зустрітися зі своєю цільовою аудиторією. І найчастіше перше враження, яке виникає у споживачів, що проходять повз професійно виконану вивіску, є основоположним у складанні їхньої думки про компанію! 

Види зовнішньої реклами

Всю індустрію зовнішньої реклами умовно можна поділити на дві великі групи:

 • Вивіски;
 • Стандартні медіа-носії.

До першої групи можна віднести:

 • Фасадні вивіски;
 • Дорожні покажчики;
 • Лайтбокси;
 • Неонові вивіски;
 • Світлові об ‘ємні літери;
 • Стели, Рекламні щити та інші рекламні конструкції, які, розташовуючись поблизу підприємств, виконують навігаційні функції, водночас привертають до себе увагу аудиторії.

Стандартні медіа-носії – це конструкції, які щомісяця здаються в оренду та використовуються клієнтами для проведення рекламних акцій з метою охоплення цільової аудиторії та масового просування своїх послуг та товарів. Сюди можна віднести:

 • білборди;
 • сітілайти;
 • брандмауери;
 • призматрони;
 • перетяжки та інші стандартні конструкції.

У нас Ви можете розмістити замовлення зовнішньої реклами, проконсультувавшись з нашими фахівцями, які допоможуть вибрати оптимальний формат, вдале розміщення та оптимальний бюджет, щоб втілити Ваші ідей у життя.

Давайте обговоримо ваші задачi

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу.
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів.
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання