Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Офсетний друк

Офсетний друк – метод нанесення зображення, при якому фарба з друкарської форми переноситься на проміжний еластичний гумовий циліндр, а з нього на папір або інший друкований матеріал. Зараз офсетний друк є найбільш популярним при виготовленні великих тиражів поліграфічної продукції.

Офсетний друк застосовується для наступної продукції:

  • офсетний друк листівок
  • офсетний друк каталогів
  • офсетний друк брошур
  • офсетний друк буклетів

Термін виготовлення друкованої продукції від 2 до 7 днів залежно від накладу, складності замовлення та обсягу післядрукарської обробки

Зараз існує безліч офсетних друкарень, і у кожної є свої особливості і можливості в якості, швидкості, собівартості, тиражах, післядрукарської обробки. Ми щільно і давно співпрацюємо більш ніж з десятком друкарень, направляючи в кожну саме ті замовлення, які вони виконають найкраще, тому в результаті завжди виграє клієнт!

Переваги офсетної поліграфії:

  • Відмінна якість готової продукції.

Офсетний друк точно відтворює дрібні деталі і гарно передає відтінки порівняно з іншими технологіями друку. Його характеризує висока яскравість і чіткість зображення.

  • Великий тираж за короткий час.

Офсетний друк дозволяє виготовляти продукцію зі швидкістю до 10 тисяч відбитків на годину. Це в рази швидше, ніж інші види друку (крім флексодруку). Кольорові брошури, каталоги, буклети, наліпки, календарі, плакати, етикетки – це все можна друкувати офсетним друком.

  • Дешева собівартість.

При великих накладах витрати на додруковану підготовку (фотоформи, пластини, приборки тощо) дуже малі, адже в офсетному друку вони розподіляються на вартість всього накладу, при збільшенні тиражу ціна одного екземпляра буде зменшуватися. Чим більший наклад, тим собівартість його друку дешевша в перерахунку на одну копію.

  • Додаткові можливості.

В офсетній поліграфії використовуються не тільки колірна палітра CMYK, але і фарби системи Pantone, а також срібло, золото або УФ-лак, які можуть застосовуватися як замість стандартних фарб, так і доповнюючи їх. Друкарська форма безпосередньо не контактує з друкованим матеріалом, тому для офсетного друку використовують не тільки папір, а й пластик, вініл або картон.

Недоліки офсетної поліграфії:

  • у цій технології друку є додрукарські процеси (виведення фотоформ, перестройка обладнання та кольорокорекція, що спричиняє підвищення собівартості при друку невеликих накладів
  • персоніфікація даних і нумерація при офсетному друку неможлива.

Давайте обговоримо ваші завдання

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість

Етапи роботи

Визначаємо завдання
Спільно з Вами опрацьовуємо мети і завдання, визначаємо тиражі і оцінюємо терміни
Визначаємо технології і робимо прорахунок
Під Ваші задачі підбираємо оптимальні матеріали і технології друку поліграфії, готуємо і стверджуємо з Вам комерційну пропозицію
Розробляємо дизайн
Отримуємо від Вас оплату і тех. завдань для створення макета, розробляємо дизайн, стверджуємо його з Вами, затверджуємо остаточні параметри і терміни виконання замовлення
Друкуємо поліграфію
Отримуємо від Вас оплату за тираж, виготовляємо продукцію, виконуємо постдрукові роботи
Ви отримуєте готовий продукт
Передаємо або доставляємо Вам готову продукцію
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання