Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Світлові вивіски

Зараз практично всі вивіска світлові, особливо це стосується центральної частини міста, яка рясніє яскравими вивісками з підсвічуванням, що закликають покупців зайти до магазинів, ресторанів, кафе.

У виробництві світлодіодних вивісок багато нюансів і технічних особливостей, вміле використання яких, після виготовлення не однієї сотні проектів, дозволили нам вийти на абсолютно новий рівень виробництва світлових рекламних конструкцій.

У нашому рекламному виробництві світлові вивіски займають понад 70% від загального обсягу виготовлених замовлень. І це логічно, адже кожен магазин або ресторан намагається виділитися серед конкурентів, щоб привернути до себе увагу потенційних покупців, виглядати ефектно за рахунок унікального дизайну, нестандартної конфігурації вивіски і яскравого підсвічування. Саме вивіски привертають більше уваги, а якщо говорити про торгово-розважальні центри, там робота вивіски без підсвічування взагалі неможлива.

Типи світлових вивісок

  1. Вивіски з внутрішнім світлодіодним підсвічуванням

Один з найпоширеніших видів світлових вивісок. Підсвічуватися можуть як окремі елементи, так і вся площина вивіски (в такому випадку це вже лайтбокс). Джерелом світла є світлодіодні модулі, які розташовані на задній стороні букв або об’ємних фігур. Функцію м’якого розсіювання світла виконує молочний або кольоровий акрил, які використовуються для виготовлення лицьових панелей світлових елементів. Загалом така світлова реклама виглядає досить ефектно і привертає увагу споживачів.

  1. Світлодіодні вивіски з контражурним підсвічуванням.

У даному типі рекламних конструкцій джерело світла розташоване на лицьовій частині букв, а світловий потік спрямований назад, на стіну або основу вивіски, що створює м’який світловий ореол навколо букви або підсіченого елементу. Для солідних закладів або магазинів, щоб домогтися плавного розсіювання і відбиття світла від поверхні вивіски або стіни, ми використовуємо молочний акрил для тильної сторони букви. Світлові вивіски такого типу використовують при оформленні зони ресепшн або для вивісок магазинів у торгових центрах. Цей вид рекламного підсвічування незамінний для літер чорного кольору, які необхідно підсвітити.

  1. Вивіски з зовнішнім підсвічуванням

Один з економічних видів підсвічування, який активно використовується для вивісок великого формату, величезних банерів або бюджетних вивісок в невеликих населених пунктах, промислових зонах та районах, де немає високих вимог до естетики і витонченості зовнішньої реклами. Зовнішнє підсвічування досягається за рахунок використання світлодіодних прожекторів, які відносяться перед площиною вивіски на 1-1,5 метра на штангах їх профільної труби. У середньому 10-ти ватний прожектор засвічує 1,5-2 погонних метра рекламного фризу і щоб виготовити вивіску із зовнішньою підсвічуванням без затемнень, ми встановлюємо кількість прожекторів виходячи з цього.

Ще є багато типів підсвічування вивісок, такі як неонове, торцеве, комбіноване підсвічування. Якщо Ви хочете замовити світлову вивіску, зв’яжіться з нашими менеджерами, які порадять і підберуть оптимальний вид підсвічування залежно від Ваших завдань нашого досвіду виробництва.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання