Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Цифровий друк

Цифровий друк у поліграфії – спосіб отримання зображення безпосередньо з файлу на паперовий носій. Цей метод дає можливість надрукувати макет відразу з комп’ютера без застосування обладнання для друкарської підготовки, тому процес друку займає лічені хвилини та клієнт може бути присутнім при виконанні свого замовлення. Крім того, можна зробити пробний відбиток і заздалегідь побачити зовнішній вигляд готової продукції, перш ніж друкувати весь наклад. Тому можна змінити все, що Вам не сподобалося – текст або зображення. Лише послуга цифрового друку дозволяє скоригувати вигляд готової продукції на початковому етапі.

Ми щодня використовуємо в поліграфії цифровий друк для своїх корпоративних клієнтів, адже він закриває низку дрібних питань, без яких не здійснюється оперативна діяльність компаній. Великий плюс в цьому напрямку поліграфії – це швидкість розвитку технологій, яка дозволяє освоювати друк на більш щільних і структурних дизайнерських картонах, друк білим кольором, більш якісна друкарська обробка, і кращі ефекти, які перетворюють поліграфічні вироби на твори мистецтва.

Переваги цифрового друку

Великою перевагою друку на цифровому обладнанні є персоналізований друк, друк змінних даних. Цифровим методом доцільно друкувати малі тиражі через відносно високу вартість одного примірника. Матеріали, що використовуються в цифровому друку, – це мелований, дизайнерський і самоклеючий папір.

Недоліки цифрового друку

 • максимальний формат друку А3 (320×450 мм)
 • немає можливості друкувати пантонними фарбами, сріблом, золотом
 • вартість однієї копії в рази дорожча ніж в офсетному друку.

Термін виготовлення продукції цифровою печаткою у м. Суми від 1 години до 3-х днів, на це впливає наклад, складність замовлення та обсяг післядрукарської обробки.

Послуга цифрового друку дозволяє виробляти наступну продукцію:

 • каталоги;
 • буклети;
 • листівки;
 • флаєри;
 • листівки;
 • етикетки;
 • наліпки;
 • плакати;
 • та іншу поліграфічну продукцію.

Також ми виконуємо післядрукарську обробку: глянцева і матова ламінація, вибірковий та гібридний лак, ручна збірка і склейка, фігурна і лазерна висічка, персоналізація.

Давайте обговоримо ваші завдання

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість

Етапи роботи

Визначаємо завдання
Спільно з Вами опрацьовуємо мети і завдання, визначаємо тиражі і оцінюємо терміни
Визначаємо технології і робимо прорахунок
Під Ваші задачі підбираємо оптимальні матеріали і технології друку поліграфії, готуємо і стверджуємо з Вам комерційну пропозицію
Розробляємо дизайн
Отримуємо від Вас оплату і тех. завдань для створення макета, розробляємо дизайн, стверджуємо його з Вами, затверджуємо остаточні параметри і терміни виконання замовлення
Друкуємо поліграфію
Отримуємо від Вас оплату за тираж, виготовляємо продукцію, виконуємо постдрукові роботи
Ви отримуєте готовий продукт
Передаємо або доставляємо Вам готову продукцію
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання