Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Лайтбокси з композиту

Композитні лайтбокси – досить поширена конфігурація вивісок середнього цінового сегменту, яка використовується для магазинів, автомийок, стоматологічних кабінетів, сервісних центрів та інших підприємств малого і середнього бізнесу. Основна конструктивна особливість таких світлових коробів у тому, що лицьова частина виконана з композитного матеріалу з наскрізь вирізаними літерами і символами, під які ззаду підкладено світлорозсіювальний матеріал – молочний або кольоровий акрил. Такий конструктив дозволяє засвітити кожну букву окремо, в той же час, не виклеюючи їх в об’ємі, що значно здешевлює собівартість виробництва.

Технологія виготовлення лайтбоксів з композиту

  • Лицьова частина

Лицьова частина цього типу вивісок виготовляється з композитного матеріалу, в якому методом наскрізної фрезеровки вирізаються необхідні зображення (шрифти або символи). Ззаду під вирізані літери підклеюється світлорозсіювальний матеріал – кольоровий або молочний акрил. Залежно від фірмових кольорів, якщо не підходить відтінок кольорового акрилу, молочне оргскло може оклеюватися кольоровою світлорозсіювальною плівкою. Таким чином у нас виходять прорізані наскрізь світлові літери і логотипи необхідного кольору.

  • Торцеві стінки композитного лайтбоксу

На торці лайтбоксу використовується той же композитний матеріал, що і на лицьову частину. Він фрезерується з тильної сторони та загинається під кутом 90 градусів на торці, що дозволяє уникнути стикувальних швів та робить вивіску зовні дуже акуратною.

  • Силовий каркас

Щоб лайтбокс з композиту тримав свою форму і був надійно зафіксований на фасаді, ми виготовляємо внутрішній силовий каркас з профільної труби, який передбачає місця кріплення, а також ребра жорсткості для передньої стінки, щоб вона не деформувалася в процесі експлуатаційних навантажень.

  • Підсвічування композитного лайтбоксу

Кількість та марку світлодіодних модулів розраховує спеціалізована програма, яка враховує глибину короба і площу світлових елементів. Для світлодіодів у композитному лайтбоксі склеюється прямокутний короб з пластику ПВХ, блок живлення для кращої вентиляції монтується за межами короба на  композиті або на металевому каркасі. Якщо на надписи використовується кольоровий акрил (червони, синій, зелений), для більшої яскравості всередину монтуються світлодіоди того ж кольору.

  • Задня стінка

У більшості випадків задня стінка у лайтбоксів з композиту відсутня, передня кришка кріпиться в торцевій частині до каркасу і має акуратний зовнішній вигляд. Винятком є магазини та бутіки в торгівельних центрах, де лайтбокси з композиту кріпляться до стелі або над вхідними дверима і їх видно з обох боків. Тоді ми загинаємо композит на тильну сторону вивіски та стикуємо його у верхній частині під стелею, щоб не було видно швів та лайтбокс виглядав акуратно.

У нас великий досвід виробництва композитних лайтбоксів різних розмірів, та  конфігурацій. Ми підберемо для Вас оптимальну технологію, щоб Ваша вивіска виглядала акуратно та яскраво, а також працювала на Вас довгі роки. Для безкоштовного виїзду для виміру та консультації зв’яжіться з нашими спеціалістами.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання