Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Торцеві лайтбокси

Торцеві (консольні) лайтбокси – незамінні рекламні конструкції в обмеженому просторі на вузьких вуличках, а також коли потік потенційних клієнтів рухається паралельно фасаду. Їх часто використовують продуктові магазини і маркети, банки, пункти обміну валют, аптеки, кафе і ресторани. Консольні лайтбокси розташовуються перпендикулярно до площини фасаду і мають 2 сторони зі світловим рекламним зображенням, яке може бути виготовлено за різними технологіями.

Види торцевих латбоксів

Як і фасадні вивіски, торцеві лайтбокси мають безліч конфігурацій і виробляються з використанням різних матеріалів. Є три найпоширеніші види консолей (інша назва панель-кронштейни)

  • Консольний лайтбокс з композиту.

Цей вид вивісок виготовляється з основою з композитного матеріалу, в якому методом наскрізного фрезерування з обох сторін вирізаються логотипи і необхідні написи. В отримані отвори вставляється попередньо відфрезерований прозорий акрил товщиною 5-20мм, який оклеюється необхідного кольору світлорозсіювальною плівкою. Такий метод називається інкрустацією акрилу в площину композитного матеріалу, який характерний як світінням самої букви, так і м ‘яким світінням акрилового торця, який виступає з площини композиту. Як економ-варіант виготовлення торцевого лайтбоксу з композиту може бути використана підкладка молочного або кольорового акрилу. Світлодіоди для внутрішнього підсвічування на обидва боки конструкції ставляться на внутрішню частину бокової панелі рекламного короба. Вся конструкція закріплена на несучий металевий каркас, який кріпиться до фасаду будівлі.

  • Торцевий лайтбокс з алюмінієвим профілем.

Торцеві лайтбокси з використанням рекламного алюмінієвого профілю мають прямокутну або квадратну форму. Для світлових панелей використовується молочний акрил або молочний полікарбонат, на який клеїться рекламне зображення методом аплікації кольорової плівки або плівка з широкоформатним друком. Опорою лайтбоксу є силовий металевий каркас з профільної труби, на якому закріплена профільна системи і виведені кріплення для монтажу до фасаду.

  • Фігурний торцевий лайтбокс.

Двосторонні консольні лайтбокси фігурної форми виготовляються методом склеювання. Попередньо панелі з молочного акрилу вирізаються на фрезерному або лазерному верстаті, потім до однієї з них клеїться торцева частина з пластику ПВХ, а до другої частини невеликий борт з ПВХ, щоб потім їх з ‘єднати. Акрил оклеюється кольоровою світлорозсіювальною плівкою або широкоформатним друком, можливий прямий УФ друк на оргсклі. Торці також оклеюються кольоровою плівкою або фарбуються в потрібний відтінок. Світлотехніка розташовується на торцевій частині консольного лайтбоксу по периметру. Для підсвічування консолей ми використовуємо спеціальні світлодіоди для торцевого підсвічування з вузьким кутом розсіювання, щоб рівномірно засвітити бічні стінки. Всі елементи кріпляться на каркасі з профільної труби, який зроблений з урахуванням габаритів і форми торцевого лайтбоксу.

Щоб підібрати оптимальну конфігурацію і форму двостороннього консольного лайтбоксу, необхідно бачити місце монтажу, розуміти маршрути руху та огляду пішоходів і водіїв, а також враховувати Ваш фірмовий стиль. Наші фахівці проконсультують Вас і допоможуть прийняти правильне рішення для виготовлення будь-якої реклами.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання