Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Літери з пластику ПВХ

Пластик ПВХ різної товщини та щільності використовується в рекламі для виготовлення плоских і об ‘ємних літер. Він легко обробляється як вручну, так і на фрезерному верстаті, приймає необхідну форму під тепловим впливом, добре оклеюється самоклеючими плівками, ґрунтується та покривається фарбою. Незважаючи на те, що сам пластик досить крихкий і еластичний, об’ємні літери з ПВХ досить міцні за рахунок додаткового посилення задньої стінки та склейки бортів, які є природними ребрами жорсткості об’ємної фігури. Тому об’ємні елементи з пластику займають досить міцні позиції в рекламному виробництві, в першу чергу, за рахунок своєї економічності та великому терміну експлуатації.

Технологія виготовлення літер з пластику ПВХ

  • Фрезерування лицьової і тильної стінки

Після затвердження макета і розмірів замовником, векторний файл у масштабі 1:1 йде на фрезерний верстат, який надає лицьовій і тильній стороні літери необхідну форму. В залежності від габаритних розмірів, для виготовлення лицьової і тильної стінки використовується пластик ПВХ товщиною від 2 до 10 мм.

  • Приклейка бортів літер

До лицьової стінки приклеюються попередньо нарізані смужки бічних бортів з того ж ПВХ пластику за допомогою теплової обробки промисловим феном і спеціальних клеїв СА12 і Cosmofen, які надійно склеюють пластики. На тильну сторону також приклеюється невелика торцева смужка по периметру. Для додаткової міцності всередині літери можуть додатково виклеюватися ребра жорсткості.

  • Ручна фрезеровка і шліфування пластикових літер

Після склейки літери підганяються ручною фрезою та вишліфовуються шліфувальною машинкою, щоб їх поверхня була максимально гладкою для подальшої обробки та акуратного зовнішнього виду.

  • Фарбування або поклейка плівкою

Після підгонки і надання гладких форм, літерам з ПВХ надається необхідний колір фарбуванням або оклейкою кольоровими самоклеючими плівками лицьових і торцевих елементів.

  • Позиціювання та монтаж

Якщо вивіска з пластиковими літерами має основу, то літери позиціонуються і монтуються в майстерні. Якщо основа відсутня, то позиціонування та монтаж літер за допомогою трафарету відбувається безпосередньо на об’єкті. Спочатку до поверхні кріпиться задня панель, потім на неї надягається лицьова частина літери, виконана за принципом кришки, і прокручується саморізами по периметру. Така технологія виробництва та монтажу дозволяє проводити демонтаж і сервісне обслуговування реклами без пошкодження самих елементів. Якщо монтаж літер з пластику ПВХ передбачає винос від поверхні стіни, для цього використовуються спеціальні пластикові тримачі багаторазового використання, які також дозволяють легко і просто демонтувати рекламу за необхідності.

Якщо Вам необхідно замовити літери і логотипи з ПВХ пластику, зв’яжіться з нашими фахівцями і вони проконсультують Вас за вартістю, підберуть найкращу конфігурацію, розроблять дизайн і візуалізацію майбутньої вивіски або логотипу. Довіряйте виконання Вашого замовлення професіоналам з досвідом роботи в зовнішній рекламі з 2003 року.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання