Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Флешки з нанесенням логотипу

Флешки з логотипом – відмінний рекламоносій, який завжди під рукою, тому їх часто брендують національні торгівельні марки та дрібні компанії.

У гонитві за індивідуальністю, виробники флешок використовують різні форми і матеріали, щоб зробити флешку оригінальною і унікальною, використовуючи метал, скло, дерево, пластик, шкіра, шкірку, ПВС, комбінуючи їх між собою. Також різноманітні і самі моделі, від стандартних до кредитних карток, ручок, браслетів, флешок з ПВС з індивідуальною формою і дизайном під бренд замовника.

Нанесення логотипу на флешки проводиться різними способами, залежно від матеріалу поверхні:

 • лазерне гравірування на металі;
 • механічне гравірування на дереві;
 • тампонний та шовкотрафаретний друк на пластику;
 • тиснення на шкірі і шкірзамі;
 • УФ друк.

Щоб замовити виготовлення флешок з логотипом, необхідно визначитися з кольором, матеріалом, моделлю, об’ємом пам’яті флешки, або ж замовити індивідуальну форму у вигляді Вашого логотипу, образу або корпоративного героя.

Каталог фішок 2020

Основні види флешок

 • Дерев’яні флешки з логотипом.

Дерево завжди в тренді, якщо Ви хочете, щоб Ваша сувенірна продукція була з натурального матеріалу, приємної на дотик і естетичної, дерево – Ваш формат. Різноманіття форм і моделей допоможе вам вибрати конфігурацію, яка підходить саме Вам. Логотип на дерев’яні флешки наноситься механічним або лазерним гравіюванням, можливо нанесення кольорового зображення тампонним або УФ друком.

 • Металеві флешки з логотипом.

Метал завжди виглядає надійно і дорого. Його поверхня піддається різній обробці і буває глянцева і матова, з потертостями під старовину. Також у металевих флешках під нанесення логотипу доступні багато основних кольорів: срібло, золото, червоний, синій, зелений, чорний. Зображення наноситься методом лазерного гравіювання. Часто зустрічаються комбінації металу з пластиком, шкірою, деревом.

 • Шкіряні флешки з логотипом.

Для любителів приємної на дотик шкіри та її замінників представлений великий асортимент моделей, які часто комбінуються з металом у вигляді застібок, кнопок, брелків, кілець та інших аксесуарів. У шкіряних флешках під нанесення логотипу можна вибрати відповідний під Ваш фірмовий стиль колір. Малюнок наноситься методом гарячого тиснення на шкіру.

 • Скляні флешки з логотипом.

Флешки зі скла це ексклюзивні моделі, вони рідше зустрічаються і тут не такий багатий вибір. Вони мають дуже презентабельний і дорогий вигляд, логотип наноситься методом 3Д лазерного гравіювання на внутрішню поверхню скла і виглядає дуже ефектно.

 • Еко флешки з логотипом.

Як і в будь-якій рекламно-сувенірній продукції, вироби з перероблених матеріалів зайняли гідне місце у виробництві флеш-накопичувачів і представлені десятками цікавих моделей, серед яких можна знайти вироби з бамбука, затору, дерева, картону та інших перероблених матеріалів. Логотип на еко-флешки наноситься методом тамподруку або лазерного гравіювання.

 • Флешки з ПВС.

Окреме місце займають нестандартні флешки з ПВХ, які розробляються і відливаються за розробленим дизайном. Це дійсно флешки з логотипом на замовлення, тут можна втілити будь-які Ваші фантазії, кольори і форми, і такі сувеніри стають справжніми носіями бренду, доносячи ідею в його формі і суті.

 • Флешки-кредитки з логотипом

Кредитки мають плоску форму і розмір стандартних кредитних карток, вони дуже зручні тим, що їх можна носити в портмоне, не виділяючи для них окреме місце. З модельного ряду флешок-кредиток під нанесення логотипу Ви можете вибрати будь-яку конфігурацію, яка Вам сподобається. Зображення наноситься на ці флешки методом повнокольорового друку.

 • Флешки-браслеты.

Браслети завоювали свою популярність за рахунок зручної і стильної форми, яка практично виключає їх втрату, а різні матеріали (ПВХ, шкіра, елементи металу) дають можливість вибрати модель браслета, яка Вам пасує. Можна замовити флешку-браслет індивідуальної форми з ПВС.

 • Флешки-ручки

Оригінальні флешки-ручки будуть завжди під рукою, а різноманіття квітів і матеріалів (пластик, дерево, метал) допоможуть підібрати модель, яка буде вписуватися у Ваш фірмовий стиль і відмінно доповнювати його. Метод нанесення логотипу вибирається залежно від матеріалу і це може бути лазерне гравіювання, тампонний, шовкотрафаретний або УФ друк.

Ми допоможемо Вам визначитися у всьому різноманітті флешок і підібрати або розробити саме ту модель, яка стане відмінним носієм Вашого бренду. Проконсультуйтеся з нашими менеджерами, а краще зайдіть до нас в офіс, де Ви можете помацати не один десяток зразків флешок з логотипом різних форм, моделей і матеріалів.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання