Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Неонові логотипи

Логотип компанії з неону завжди привертав до себе особливу увагу, і незважаючи на бурхливий розвиток світлодіодних технології, неонові логотипи завжди будуть залишатися в тренді.

Фактично, неон – це кольорові або прозорі скляні трубки, наповнені газом – неоном або аргоном. Серед усіх технологія виробництва зовнішньої та інтер’єрної реклами його виділяє яскравість люмінесцентного світіння, естетичність, можливість вигнути фігури будь-якої складності і зробити практично будь-який відтінок.

Мабуть, єдиним недоліком неону є його крихкість, тому при монтажі та експлуатації необхідно враховувати цей фактор, обмежуючи доступ до неонових логотипів, за рахунок обмеження простору або монтажу захисних елементів, таких як прозорий акрил. Ще одним мінусом логотипу з неону можна назвати високе споживання електроенергії порівняно зі світлодіодами, проте яскравість і естетичність з лишком перекривають цей фактор.

Види неонових логотипів:

  • Відкритий логотип з неону.

Неонові трубки не прикриваються захисними і світлорозсіювальними елементами і знаходяться у відкритому доступі

  • Закритий неон.

Трубки знаходяться всередині об’ємних літер, елементів або лайтбоксів, забезпечуючи яскраве підсвічування. При виготовленні неонового логотипу за цією технологією, самі трубки не видно як джерел світла. Зовні досить складно визначити, яке джерело світла знаходиться всередині букв, особливо якщо людина не є фахівцем у зовнішній рекламі.

  • Контражурний неон.

Ця технологія виробництва логотипів з неону передбачає підсвічування стіни або основи, на якому знаходяться букви. Іншими словами, лицьова стінка букв і написів є несвітловою, а м’яко підсвічується простір навколо букви за рахунок направлення світла на стіну або основу вивіски, таким чином створюючи ореол, що світиться.

  • Комбінований метод.

У цьому випадку ми поєднуємо різні види підсвічування, одні елементи можуть бути виконані з повністю відкритого неону, інші можуть бути закриті або ж виконані за технологією контражурного підсвічування.

Щоб виготовити неоновий логотип, зверніться до наших фахівців, які виїдуть на заміри на об’єкт, проконсультують по найкращій конфігурації вивіски, а дизайнер намалює макет і візуалізацію для узгодження зовнішнього вигляду рекламної конструкції.

Виробництво логотипів з неону займає від 5 до 10 днів, залежно від обсягу замовлення, наявності комплектуючих і завантаження виробництва

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання