Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Корпоративні кубки та нагороди з логотипом

Нагороди і кубки давно стали невід’ємною частиною корпоративної культури багатьох компаній, які цінують свій персонал і розуміють, що є маса інших, більш високих рівнів мотивації, ніж гроші. Нагороди та кубки з логотипом за певні досягнення, підвищення результатів та особливі заслуги – це одні з них. І вже багато компаній середнього і малого бізнесу активно використовують цей сегмент сувенірної продукції для заохочення свого персоналу, щоб показати цінність співробітників, відзначити окремих з них або ж подарувати співробітникам корпоративні символи в разі ювілеїв або професійних свят.

Каталог фішок 2019

Види корпоративних призів і нагород з логотипом

Дипломи з логотипом на металі

Гідною альтернативою звичайних паперових грамот в рамці є більш солідні корпоративні нагороди – дипломи з використанням металу і дерева. Зображення наноситься методом сублімаційного друку на тонкий шар активованого металу з подальшим приклеюванням до дерев’яної основі. Повнокольоровий друк дозволяє наносити будь-які зображення фотографічної якості.

Нагородні статуетки та кубки з акрилу

Кубки з логотипом компанії вручаються співробітникам як призи в різних іграх, корпоративних змаганнях. Прозорий акрил – найпопулярніший з відносно бюджетних матеріалів, який виглядає дуже гідно і добре піддається обробці (фрезерування, лазерна порізка, гравірування). Це дозволяє виготовляти кубки і нагородні статуетки з логотипом практично будь-яких розмірів і конфігурацій, які задумав клієнт і розробив дизайнер. Також у комплекті з акрилом для деяких елементів нагород можуть використовуватися дерево, фанера, метал, стабілізований мох.

Корпоративні нагороди зі скла

До цього виду корпоративних призів належать вази, статуетки, посуд, кубки та інша продукція. Нанесення логотипу залежно від виду виробу наноситься методом лазерного або механічного гравіювання, 3Д гравіювання, деколю, шовкотрафаретного або УФ друку.

Медалі з написами та логотипом

Здебільше замовник медалей з логотипом – організації, які влаштовують різні спортивні події. В цьому сегменті без медалей не обійтися, адже вони є одним з основних мотиваторів для учасників подібних подій. Для виготовлення медалей з логотипом використовується широкий спектр матеріалів: метал і його сплави, акрил, дерево, пластик. Нанесення логотипу на медаль виконується всіма доступними способами залежно від матеріалу, макету та конфігурації виробу. Також у комплекті з медалями йдуть атласні стрічки, на які наноситься будь-який логотип сублімаційним методом друку

Кубки на замовлення з дерева і фанери

Кубки з дерева і фанери замовляють для нагородження призерів спортивних змаганнях або в корпоративних командних іграх. Дерево або фанера можуть використовуватися в поєднанні з металом, чи пластиками акрилом, що надає кубка більш солідного вигляду. Логотип наноситься методом лазерного гравіювання чи фрезерування. Виготовлення індивідуальних кубків на замовлення є непростим завданням, якому передує розробка дизайну та конструктиву майбутнього виробу, виготовлення пробних зразків, підгонка та обробка різних матеріалів, тестування сумісності різних форм.

Щоб підібрати оптимальний вид корпоративних нагород з логотипом, зателефонуйте в нашу компанію і поспілкуйтеся з нашими фахівцями, які допоможуть Вам визначитися і зробити найкращий вибір. У нашому офісі представлена величезна вітрина зі зразками, де Ви можете помацати різні варіанти кубків, медалей і статуеток з логотипом і вибрати відповідні матеріали для виготовлення.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо завдання
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, попередньо оцінюємо терміни і бюджет
Підбираємо продукцію
Підбираємо сувенірну продукцію під Ваші задачі, надаємо комерційну пропозицію
Погоджуємо параметри замовлення
Розробляємо дизайн, стверджуємо з Вами остаточний тираж і види продукції, узгоджуємо терміни
Виробляємо продукцію
Отримуємо від Вас передоплату, виробляємо або замовляємо сувенірну продукцію, наносимо логотип
Ви отримуєте сувеніри
Передаємо Вам Ваші готові сувеніри з логотипом
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання