“Рекламна група Регіон” веде свою історію з літа 2001 року. Саме тоді її засновник Володимир Рудика зі своїм компаньйоном приступили до свого першого проекту – рекламних буклетів, які разом з квитками поширювалися через каси залізничного вокзалу. У той час це був унікальний метод реклами, який ми вперше реалізували в Сумах.

У 2004 році компанія перебралася в більш просторий офіс і розширилася, на той момент ми вже надавали великий спектр рекламних послуг: працював цех зовнішньої реклами, ми виробляли друковану продукцію і сувеніри, розміщували рекламу на транспорті і зовнішню рекламу, працювала дизайн-студія.

Кожен з наших проектів ми намагалися робити унікальним. Яскравим прикладом є “Настільний довідник ділової людини”, який видавався в м. Суми та Сумській області протягом 10 років, і об’єднав інформацію про підприємства Сумської області, допоміг більш успішному розвитку бізнесу в регіоні.

За роки роботи багато що змінювалося: напрямки, офіси, обладнання, люди… Однак завжди залишалися незмінними наші принципи і цілі.

“Рекламна група Регіон” була створена з метою допомагати підприємствам малого та середнього бізнесу ставати більш помітними і пізнаванними, розширюватися і завойовувати нові ринки. За кожним унікальним і корисним для людей продуктом стоїть натхненний власник, який повністю віддається своїй справі. Наше завдання допомагати цим власникам просувати свій продукт, щоб про нього дізналося багато потенційних клієнтів.

Ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій.

Наша відмінність в тому, що ми не просто виготовляємо і розміщуємо рекламу, ми створюємо індивідуальність бізнесу наших клієнтів, знаходячи відмінності, роблячи їх явними і яскравими, розміщуючи рекламу там, де її помітять. Для цього ми добре розбираємося в бізнесі замовника, вивчаємо продукт, ринок, клієнтів, конкурентів, проводимо опитування і дослідження, і на підставі цього розробляємо маркетингові програми, рекламні концепції та дизайн, які виводять ефективність створення і розміщення реклами на новий рівень. Ми виводимо компанії на ринок і зміцнюємо їх позиції.