Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Сувеніри з фанери та дерева з логотипом

Рекламні сувеніри з дерева та фанери займають окреме місце в нашому переліку послуг – вони виглядають дуже презентабельно, їх приємно тримати в руках, і вони викликають особливий захват, коли їх дарують.

Всі компанії хочуть виділятися на ринку і дивувати своїх клієнтів ексклюзивними подарунками. Фанера і дерево – відмінні матеріали, які допомагають реалізувати це нелегке завдання. Сюди можна віднести і подарунки з дерева на Новий рік, сувенірну продукцію з фанери на корпоративні свята, ексклюзивні подарунки партнерам і клієнтам.

Завдяки тому, що фанера легко обробляються лазером, з неї можна виробляти бізнес-сувеніри будь-якої форми і конфігурації, аж до 3Д моделей з фанери з логотипом, головне зробити дизайн-проект і розробити креслення. Дуже популярні подарункові коробки з фанери, адже вони підвищують статус подарунків і наборів, які в них знаходяться. Сюди ж можна віднести новорічні прикраси та ялинкові іграшки, які є сучасною альтернативою іграшок з пластику. Можливості виробництва сувенірів з дерева і фанери обмежені тільки Вашою уявою та фантазією дизайнерів, тому в цій галузі величезний простір для творчого підходу і виготовлення ексклюзивних подарунків.

Каталог фішок 2020

Для виробництва сувенірів з логотипом використовується фанера товщиною від 4 до 10 мм, залежно від розмірів, конфігурації та призначення виробу. Важливу роль відіграє якість обробки і вологість фанери, від яких залежить зовнішній вигляд і те, як буде себе вести сувенір через місяць або два. Тому ми приділяємо велику увагу підбору матеріалів з такими параметрами обробки і вологості, в яких ми будемо повністю впевнені.

Корпоративні подарунки з дерева і фанери можна розділити на кілька категорій:

  • 3д моделі з фанери з логотипом;
  • подарункові коробки та бокси;
  • вічні настінні та настільні календарі;
  • ялинкові іграшки;
  • настільні прилади з логотипом;
  • ексклюзивні вироби та розробки.

Всі ці корпоративні сувеніри і подарунки Ви можете подивитися і помацати в нашому офісі, проконсультуватися з нашими менеджерами, замовити пробні зразки, розробити індивідуальну конструкцію саме для Вашої компанії.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання