Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Літери з пінопласту

Пінопласт завоював свою популярність завдяки відносно дешевій вартості порівняно з пластиком ПВХ, а також досить презентабельному зовнішньому вигляду. Пінопласт піддається ґрунтовці та фарбуванню, тому виготовленим за допомогою струни літерам з пінопласту надається досить презентабельний зовнішній вигляд відповідно до Ваших фірмових кольорів. На лицьову поверхню можуть наклеюватись тонкі літери з кольорового акрилу, це значно покращує зовнішній вигляд вивісок з пінопласту і часто використовується для оформлення інтер’єрних рекламних написів і зовнішніх вивісок.

Види об ‘ємних літер з пінопласту

  • Літери з пінопласту на стіні

Пінопласт часто використовуються для виготовлення написів в інтер’єрі, які виробляти з пластику дуже довго і дорого, тому що вони виробляються вручну, на відміну від пінопласту, який вирізається на спеціальному верстаті ЧПУ зі струною. Для надання необхідної глибини літери підбирається відповідна товщина пінопласту (пінополістиролу). Потім напис ґрунтується і фарбується в необхідні колір, після чого вже можна приступати до монтажу. Якщо літери з пінопласту монтуються безпосередньо на стіну, то для їх правильного позиціонування буде необхідний попередньо вирізаний трафарет з самоклеючої плівки. Залежно від поверхні стіни, пінопласт монтується на спеціальний клей, рідкі цвяхи або 2-х сторонній акриловий скотч.

  • Об ‘ємні літери з пінопласту на основі

Як і інші рекламні елементи, літери з пінопласту можуть бути змонтовані на основу – плоский фриз з композиту, акрилу або пластику ПВХ. У такому випадку, напис позиціонується за допомогою трафарету і кріпиться до основи в майстерні, а на об’єкті основа монтується до поверхні стіни або фасаду. Основа використовується для вивісок, коли є значні перепади висот або нерівності поверхні, а також як елемент дизайну. Для фризів великих розмірів може виготовлятися внутрішній каркас з металевої профільної труби.

  • Літери з пінопласту з акрилом

Кольоровий або молочний акрил часто використовують на лицьові частини літери з пінопласту, щоб надати рекламним надписам більш яскравий та презентабельний вигляд. У різанні пінополістиролу є одна технологічна особливість: якщо фігура має замкнутий контур, наприклад, літери “А”, “О”, то для того, щоб вирізати їх внутрішню частину, струна повинна дістатися до неї, тому на лицьових поверхнях таких фігур видно розрізи струни до внутрішніх елементів. Лицьова накладка з акрилу відмінно вирішує цю проблему, закриваючи всі дефекти, пов’язані з технологією виготовлення літер з пінопласту.

  • Комбіновані вивіски

Пінопластові літери відмінно комбінуються з іншими технологіями виготовлення рекламних вивісок і використовуються для виготовлення дрібних та великих написів, об ‘ємних фігур і логотипів у складних рекламних і виставкових конструкціях. Написи з пінопласту можна зустріти в конференц-залах, холах, фасадах, зонах ресепшн, переговорних кімнатах. Вони часто використовуються для оформлення недорогих вивісок магазинів та торгових точок у критих павільйонах і торгових центрах, на фасадах будівель.

Щоб замовити літери з пінопласту, зверніться до наших фахівців – вони розроблять дизайн і візуалізацію згідно з Вашими побажаннями, виконають розрахунки.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу.
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів.
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років!
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання